Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 18:26   #1078
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Możesz dwa słowa coś powiedzieć o pogrubionych ;>
Peeling do rąk mam, ale stoi pełny a ja o nim zapominam -.-

Piecze ten płyn do ust ?
Widzę, że Avon lubisz i jeszcze masz starszą wersje niektórych kosmetyków
pogrubione ;>
Już mówię
1. Marion micel: bradzo przyjemny, wydajny mimo iż ma chyba tylko 150 ml. Ładnie pachnie i baaaardzo rzadko piecze w oczy. Dobrze zmywa, z pewnością odkupię
2. Barwa siarkowa maseczka: wg mnie dno. Ładnie pachnie i nie robi nic, absolutnie nic! Szkoda kasy
3. Sylveco krem rokitnikowy: mimo, iż miałam próbkę (i kolejne dalej w użyciu) to krem jest wydajny. Ma lekko wodnistą konsystencję ale jest naprawdę bogaty i dobrze nawilża. Z pewnością nie powoduje zaczerwienień ale nie wiem do końca czy np by nie spowodował wysypu nieprzyjaciół. Ważna uwaga: szybko się wchłania, ale na mojej skórze bardzo brzydko pachnie i zostawia lekką warstwę na skórze
4. Sylveco krem brzozowy: bardzo przyjemny. Szybko się wchłania, dość ładnie pachnie, dobrze nawilża, ma lekką konsystencję, ale jest treściwa i nie powoduje żadnych niemiłych reakcji na skórze
5. Paloma peeling: mój ulubiony i do rąk i do ciała i do stóp! Jest super! Dobrze zdziera, drobinki nie zmywają się od razu po kontakcie z wodą. Wydajny i tani. W Hebe jest droższy niż w Auchanie
6. Plax z miodem: nie piecze, jest bardzo przyjemny. epiej smakuje niż pachnie Czuć odświeżenie ale nie palenie
7. Himalaya pasta: bardzo fajna, ale dla miłośników piany nie będzie idealna bo nie pieni się jak szalona. Fajnie czyści i odświeża. Ja i tż z pewnością odkupimy
8. Blend-a-med pasta: jak najbardziej na plus. Fajnie smakuje, dobrze się pieni ale nie wybiela bóg wie jak zębów. Ot pasta jak pasta
9. Avon szampon: u mnie totalne dno i łupież ale tż go lub i mu pasuje. Jedyna zaleta to zapach i to, że się pieni. U mnie brak innych zalet.






Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Te kremy nawet bez promocji kosztują niewiele i na próbę warto wziąć jakiś
Edit
W załączniku skład kremu z avokado
Da się to kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko w sieci?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora