Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-09, 20:28   #9
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

No dobra, chyba coś mam

I Śniadanie

płatki owsiane zbożowe + rodzynki + mleko
2 kromki chleba z wędliną, pomidorem, ogórkiem, szczypiorkiem, papryką itp. zero sera zółtego, topionegi itp.

II Drugie śniadanie:

banan + 1 mandarynka + 2 marchewki + np. jabłko, a czy mogą też być np. brzoskwinie albo ananas z puszki, + chudy jogurt? taki o,5%?

Cytat:
Dzięki swej mikroflorze jogurt jest lekkostrawny, a w naszym przewodzie pokarmowym działa wprost antyseptycznie . Oznacza to, że niszczy niekorzystną florę bakteryjną, a sprzyja rozwojowi pożytecznej . Jogurt zawiera ( średnio) 3,3% białka, 2,8% tłuszczu, 3,1% cukru mlekowego i 0,8% kwasu mlekowego. Jest dobrym źródłem wapnia i fosforu, witaminy B2 i B12. Wspomaga działanie systemu immunologicznego immunologicznego trawiennego. Dwie szklanki jogurtu zawierają tyle białka, ile 100g befsztyku.


III Obiad:

zwykle mam zupkę: rosół, pomidorową, ogórkową albo jakąś inną, gotowane na udzie z kurczaka, zawsze b. chude; drugie danie: mięso: wołowina, kurczak, indyk, od święta parówka, ziemianki albo kluseczki i do tego sałata albo groszek albo kapusta (dodam, że moja mam gotuje b. chudo, zero śmietany, zabielania, chude mieso, zero smażenizny, zwykle wszystko gotowane/duszone

Mam szczęście moja mama 3 razy w tyg. robi kurczaka, zwykle pierś, duszonego, w sosiku koperkowym, ale go oczywiście nie zabiela. W ogóle w mojej rodzinie kaloryczność posiłków jest b. niska, wszyscy jesteśmy szczupli (ja mam trochę brzuszek, ale i tak noszę 34 i mam masakryczne nogi i ręce), gotuje też duszona wołowinkę, ryba x tyg. Poza tym jadam zupy mielona: rosół + pierś gotowana z kurczaka + marchew + kalafior + 2 ziemniki to wszystko zmielone i jem nieraz 0,5 litra, jedzenie jak dla trupa, ale odżywcze i ma duzo białka


IV Podwieczorek:

twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, sałatka? zielona z warzywami i oliwą z oliwek, może papryka, oliwki, są tutaj gdzieś przepisy, skorzystam z nich, żeby sobie tę sałatę urozmaicić

Trening:

3-4 razy w tyg. solidny, ponad godzinę, mogę robić 1x25 spięcia codziennie + skrętoskłony, kocham je , mam umięśniony brzuch, widać to po bokach, super mocne mięśnie skośne, z przodu też, ale ponieważ mam tłuszcz więc widać tłuszcz nie mięsnie

białko od jajkatylko jedno?, albo twaróg twaróg co prawda jest ok na kolację ale jako posiłek potreningowy nie bardzo bo kazeina wolno się przyswaja, a co z np. szklanką mleka? do tego bułeczka/2 kromki chleba np. ciemnego z chudą wędliną i jakimiś warzywami, moze też być ser żółty, pomidor, ogórek, tuńczyk, sałatka z tuńczyka z warzywami

Mam dość wysokie wapno, nie chcę przesadzić z tym białkiem bo mogą mi się kamienie na nerce (mam jedną) odłozyć, dlatego to wszystko takie skomplikowane.

Sałatka z tuńczykiem, ogórkiem jest ok. twaróg/jajko, moze jabłko skoro owoce do 14 albo po treningu?

Sałatki mogę robić np. na oleju sojowym

Cytat:
Są takie osoby, które łykają parę łyżek tego oleju dziennie, aby obniżyć poziom cholesterolu. Olej sojowy ma dużo witaminy E. Można na nim przyrządzać niemal wszystko, można smażyć i piec oraz używać do sałatek czy surówek.


Czy przy tak napchanej diecie jest mozliwe stracenie brzucha??. To więcej niż zwykle jadam, ale wiem, ze dam radę, straciłam b. duzooo z brzucha, brakuje mi niewiele i jestem gotowa stanąc na głowie aby dopiąć celu. Ściskam mocno
i proszę o weryfikację
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując