Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-10, 18:15   #694
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Albo zmiany hormonalne - u nas kobiet tak to się zmienia Albo nabawiłaś się grzybka - wystarczą antybiotyki, brak odpowiedniej osłony, osłabiony system immunologiczny i już. Czytam właśnie, że około 85 % społeczeństwa ma pasożyty albo grzyby - a który lekarz zleca takie badania? Ja musiałam o to prosić, jak sobie wcześniej wyczytałam wszystko u dr Google Wystarczy zjeść nieumyte jabłko czy niedomytą sałatę... Wiesz, ja nie jestem lekarzem, nie wiem wielu rzeczy, ale stale coś czytam, analizuję, bo widzę, że na lekarzach nie można polegać. Przynajmniej ja jeszcze nie spotkałam kompetentnego.
Co do lekarzy mam takie samo zdanie jak ty.Wszystko na odwal sie.Antybiotyki to ja nie pamietam kiedy bralam... Chyba z 5 lat temu.W moim przypadku to chyba zmiany na tle hormonalnym.A o grzybka chodzi ci o candide?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora