Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-11, 14:58   #705
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Smile Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadłaś. Od jakiegoś czasu przymierzałam się do kupna jakiegoś filtru (mój pierwszy, oczywiście wcześniej nie widziałam potrzeby jego stosowania ) A że mam cerę płytko unaczynioną to będzie jak znalazł Nawet na all jest teraz za 5 dych więc jeszcze jestem w stanie tyle wydać

Świetny pomysł


Dziewczyny, może wiecie jak się ma sprawa z kremami z kwasami stosowanymi latem? Lepiej nie ryzykować nawet przy używaniu filtrów? Chodzi mi o ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sykwasami.html Chciałam nakładać go tylko na noc, ale mam coraz więcej wątpliwości Z jednej strony słyszałam, że takie kremy mają bardzo małe stężenie kwasów, przy których stosowaniu nie powinny sie pojawić przebarwienia, a z drugiej znowu bezwzględny zakaz nakładania produktów z kwasami podczas lata
Ja moze nie wypowiem sie co do kwasow stosowanych latem ald bardzo ciekawi mbie ten krem z vit c firmy apis o ktorym wspominasz na blogu. Mozna go kupic w sklepie w pl czy trzeba zamawiac? Jak dziala na ciebie? Ja sobie zamowilam krem ze slimaczka z elisha cot ciekawa jestem czy bedzie dawal jakies efekty. Jedno jest pewne z tymi slimakowymi kremsmi to to , ze nie zapychaja i swietnie nawilzaja ale idealnie byloby powtarzac aplikacje w ciagu dnia.



Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Widać że guzik wiesz o tym leku, nie mogą go brać jedynie osoby które już mają choroby psychiczne bo może zaostrzać objawy a nie zrobi wariata ze zdrowego człowieka. Skutki uboczne ma KAŻDY lek co nie oznacza że muszą one wystąpic.
Przy głupim gripexie np:


Niektórzy w walce z trądzikiem są w stanie baardzo wiele poświęcić, sama przeszłam leczenie i wreszcie cieszę się życiem, bo wcześniej strach było z domu wyjść, nie miałam zwykłych syfków ale wielkie sączące gule na CAŁEJ twarzy! A przy izoteku jedynym skutkiem ubocznym były suchawe usta.. Mogę jedynie żałować, że wcześniej nie podjęłam leczenia, bo dawno miałabym z głowy.
Visez powiedz jak dlugo trwa ta kuracja u ciebie? A moze juz po? Nie boisz sie nawrotow? Co jesli tradzik wroci? Zdecydujesz sie na kolejna kuracje? Troche duzo tych pytan ale bardzo mnie to ciekawi

Moja pielegnacja zmienia sie aktualnie wiec nie bede pisac na razie czego uzywam. Odstawilam filtry bo jednak mi nie sluza. Jedynie podklady 15 spf jako tako toleruje.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora