Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-21, 21:00   #1082
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Korah, dziekuje, ale wiem, ze masz dydaktyczne zaciecie i wiedzialam, ze podniesiesz temat niedostatecznego demakijazu cery Nawet rozmawialam na ten temat z kolezanka Zatem zapewniam Cie, ze robie to dostatecznie dobrze, wieloetapowo. I nie musze Ci sie tlumaczyc, ale napisze zmywam oczy micelem, nastepmie sciereczka wilgotna przecieram twarz, czyli zbieram caly makeup i dopiery wtedy diore sie na zel i Mia2, ktora jak zapewne wiesz jest soniczna i domywa doskonale pory. Peelingi tez robie regularnie. Dlatego w moim przypadku postawiona przez Ciebie teza jest chybiona. U mnie kolagen BingoSpa nie sprawdzil sie i nie zamierzam sie z tego nikomu tlumaczyc, ani niczego udowadniac. Nie po to tutaj zagladam, aby bezproduktywnie polemizowac.


I ciekawa jestem dlaczego nikt nie broni tak zaciekle innych kosmetykow
Nie kazałam nikomu się tłumaczyć Skoro są wypryski, to tak jak pisałam, problem może leżeć gdzie indziej, tam, gdzie nie działają zwykłe składniki w niskich stężeniach, czyli pielęgnacja podstawowa, Mia, to też nie jest sprzęt profesjonalny, chociaż może niektorzy chcieliby usłyszeć, że jest, skoro kosztuje więcej niż niejedna seria zabiegów u kosmetyczki.

Nie bronię kolagenu zaciekle, są inne składniki i produkty, których bronię zaciekle, kiedy rozmowa ich dotyczy, ale uważam, że kolagen bronić warto, a jeśli komuś zaszkodził, to jest mi przykro.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-11-21 o 21:03
Korah jest offline Zgłoś do moderatora