Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-22, 18:29   #1103
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja też polecam tą maść Bioturm ze srebrem. Jak mi się cera zaczęła przesuszać na jesień to super ukoiła .

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja zrozumiałam
czarnuszka, faktycznie - dzięki
zastanawiam się tylko, czy działanie olejów nie będzie dla niej za wolne... wiesz jak to jest - człowiek chce cudu od ręki... a tu czasu trzeba
mam tamanu, mam czarnuszkę, poczytam, można do tego dodać olejową formę witamiy C i wzbogacić olejem z róży.
gdyby to używać na zmianę z tonikiem kwasowym....
i od czasu do czasu maska glinkowa na poślady
Raz miałam rankę po nożyczkach, które sobie wbiłam w rękę i olej z czarnuszki dobrze do zagoił, niestety blizna pozostała, bo przestałam to smarować jak tylko się zagoiło.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja krostki ale wlasnie jak cos wyskoczy czyli cala gebe traktuje kremem pupciowym Weleda i jak bym sobie rozdrapala jakies krostki wszystko jedno jakie, zeby to szybciej zasuszyc to tez bym wymazala tym kremem( wylaza mi krostki po goleniu i je tez tym kremem traktuje albo smaruje skore zaraz po goleniu i dzieki cynkowi nie wylaza albo jest ich co na lekarstwo. Do takich zadan dobry jest kazdy krem co zawiera cynk w wiekszej ilosci, nawet masc/pasta cynkowa. Jesli to jakies slergiczne to spewnoscia nie pomoze, na alergie i szybkie dzialanie niestety kortyzon

Z Weledy faktycznie te kremiki mają świetne, miałam takie mini tubki, ale i tak zauważyłam super działanie.
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53545001]Ale chodziło chyba o coś naturalnego, skoro prośba padła na tym wątku?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------


Bioturm ma taką maść [/QUOTE]


Miałam i polecam, szybko goi podrażnioną i przesuszoną cerę, na jesień, zimę nie wyobrażam sobie nie mieć tego pod ręką.


A tak poza tematem, narzekałam na mydło Dudu Osum w płynie we wrześniu, a ostatnio zaczęłam nim myć głowę, tzn. skórę samą , a włosy tylko poprzez spłukanie piany i to mydło jest naprawdę dobre Naprawdę! Na długość daję tylko odżywkę z kropelką oleju arganowego, który przywraca włosom miękkość. Nie wiem co myśleć, niby skreśliłam mydła do mycia włosów a tu jednak różne reakcję, nawet skłaniam się do powrotu do mydeł, może przedwcześnie, ale lubię eksperymenty.
Tak mi więc do głowy takie mydełko/ szampon skrzypowy, skład: Sodium Oleate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Castorate, Sodium Avocadate, Glycerin, Equisetum Avense Extract,Urtica Dioica Root Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Aroma.
Nie jest drogie więc chyba wypróbuję i jeszcze jakaś dobra odżywka do tego i powinno byc tiptop.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2015-11-22 o 20:10
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora