Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 09:52   #3751
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kropla milosci Pokaż wiadomość
Kocurzyco masz przepiekne wlosy! cudowne! jak marzenie! ciekawa jestem ile trwalo ich zapuszczanie? super dlugosc! a ten kolor... czy to od farbowania henna tak blyszcza?
Moj naturalny kolor to ciemny popielaty braz, zafarbowalam na kasztanowy i nie ma miedzy nimi ogromnej roznicy. Dopiero, gdy sie bardzo mocno przypatrze moge cos zauwazyc,ale z daleka nie ma szans
Chcialabym zafarbowac henna, gdyz pojawiaja sie u mnie juz pierwsze siwe wlosy a przy ciemnych bedzie je bardzo widac, czego chce uniknac Nie wiem tylko jaka henne wybrac zblizona do moich naturalnych wlosow chce najbardziej naturalna, bez chemicznych ulepszaczy. Mozesz cosik doradzisz? a to moje zdjecie z lipca 2010
Jaka ty sliczna jestes i jaka cera

Ja wlosy zawsze mialam mniej wiecej dlugie wiec szczerze to nie wiem ile zajeloby ich zapuszczanie. Rosna mi wolno niestety. A blyszcza od henny. Po hennie bluszcza zdecydowanie bardziej niz po chemicznych farbach ,odzywkach i innych cudach. W sloncu to normalnie

A co do henny to nie wiem jaki kolorek bys chciala. Ja farbuje czysta henna. Dla uzyskania roznych odcieni brazu musisz poczytac wiecej tu na watku, bo ja na brazach kompletnie sie nie znam wiec nie doradze.
Nie ma czego sie obawiac. Mozesz smialo hennowac na farbowane wloski. Zadne dziwolagi nie wyjda
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora