Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie odchudzanie od 3 czerwca - pierwszy cel 10 kg. Razem raźniej!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 15:31   #8
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Wielkie odchudzanie od 3 czerwca - pierwszy cel 10 kg. Razem raźniej!

Cytat:
Napisane przez Marina__ Pokaż wiadomość
Mnie znów dietetyk ułożył taką ok. 1600-1700 bo powiedział, że te o mniejszej kaloryczności tak naprawdę szkodzą zdrowiu i teraz już jest całkiem inny trend niż kiedyś, inna wiedza.
Hmm skoro tak piszesz to może faktycznie zwiększę trochę kaloryczność, spróbuję jeść po 1400 kcal dziennie.

Cytat:
Napisane przez Marina__ Pokaż wiadomość
Niestety ale takie wizyty właśnie kosztują jednak przecież możesz menu Sobie powtarzać, delikatnie coś Sama zmieniać, dopasować do Siebie. Jednak ja bym była za opcją dołożenia trochę kalorii ale najlepiej w sumie znasz Swój organizm i wiesz czego potrzebuje aby schudnąć.
A jeszcze zapytam... jak na trochę zaprzestałaś stosowania tej diety to później nic nie przytyłaś ??
Wiesz mi od początku ten dietetyk się nie podobał, bo inaczej wyobrażałam sobie nawet pierwszą wizytę. Weszłam, pokazałam badania - pani dietetyk rzuciła na nie okiem i nic nie powiedziała, potem dostałam kartkę z rozpiską diety, przepisała mi jakieś suplementy, szczątkowy wywiad typu do czego mnie ciągnie (słodkie czy słone), czy jestem nerwowa czy spokojna, godziny snu, o żadne preferencje żywnościowe się nie pytała...
Przez pierwsze 1,5 miesiąca trzymałam tę dietę, ale potem się zaczęły odstępstwa no i jak zaczęłam trochę odchodzić od tej diety to kilogramy powoli zaczęły znowu wracać. Wtedy już kompletnie się zdołowałam i przestałam tam chodzić, tym bardziej że co miesiąc zmieniała mi te suplementy mimo, że nie zużyłam wszystkich wcześniej.

Cytat:
Napisane przez mulholland Pokaż wiadomość
Z kilogramami walczę już grubo ponad miesiąc.
Wzrost 170cm. Zaczęłam od wagi 83.1kg, aktualnie ważę 74.9, chcę zrzucić jeszcze ok 12kg.
Ograniczyłam ilość kalorii do 1200-1500. Zwiększyłam ilość warzyw i owoców. Zmniejszyłam ilość chleb, mięso i słodycze. Codziennie jeżdżę na rowerze, lub biegam. Od wtorku zaczynam chodzić na zajęcia sportowe.
W przeszłości wielokrotnie zaczynałam wiele diet, ale motywacji wystarczało mi na ok. tydzień. Tym razem jest inaczej. Tym razem uda mi się
Nie mi, tylko nam . W kupie raźniej. Zazdroszczę Ci tych 8 kg w miesiąc. Mi tylko na Dukanie udało się tak szybko tyle kg zrzucić
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując