Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczę, a nie chudnę!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-08, 11:45   #7
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Ćwiczę, a nie chudnę!!! :(

Cytat:
Napisane przez _SyLwUsKa_ Pokaż wiadomość
nigdy tego nie stosowałam... kiedyś czytałam ale o Therm Line II tyle , że skończyło się na czytaniu, bo nie ćwiczyłam wtedy tak często, ale pomyślę może rzeczywiście potrzebny mi jakaś spalacz no i te oczyszczanie...

Natomiast jeśli mam być szczera jak patrzę w lustro to widzę zgrabną dziewczynę, ciało zbite, jędrne, mięśnie na brzuchu zarysowane tyle , że mogłabym mieć mniej cm w obwodach i trochę kg mniej mam figurę klepsydry (biust mnie ratuje 96cm = 75D) talia 72cm i biodra 97cm . Mam też niestety tendencję do tycia (szczególnie od pasa w dół), uda i łydki to dla mnie koszmar od kiedy zwykle dziewczyna zaczyna na to zwracać uwagę...
czesc
mam podobnie od trzech miesiecy odżywiam sie zupełnie tak jak Ty i rowniez sporo cwicze, biegam itp, moja waga drgnela o 0,5kg, a cm nie ubylo nigdze. z tym ze ja w przeciwienstwie do Ciebie mam warstewke tluszczu na brzuchu i biodrach, a Ty masz miesnie!
ja wierze ze tluszczyk predzej czy pozniej spale, bo naprawde lubie sie ruszac, ale Ty jestes umiesniona a im wiecej cwiczysz tym bardziej rozijaja sie miesnie. spalic mozna tkanke tluszczowa, a mnie sie zdaje ze Ty jej za duzo nie masz zreszta podalas wymiary i uwazam ze jestes "wymiarowa"i napewno swietnie wygladasz!
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując