Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-06, 18:54   #816
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
juz Was nadrabiam, chcialam tylko pokazac mieszkanca iliosowego domu
moja mama pracuje w szpitalu i oni tam dokarmiaja duzo bezdomnych kotow, wiec jak ja ktos wyrzucil, to tez tam przyszla. ale rzecz w tym, ze ona domowa, tamte dzikie, wiec ja atakowaly i nie pozwalaly jesc. poza tym ona lgnela do ludzi, wchodzila do szpitala itp.. wiec w koncu panie z jednego oddzialu ja wziely do siebie potajemnie i zaczely szukac dla niej domu pojechalismy ja zobaczyc. i oczywiscie jak zobaczylismy to juz nie moglam jej tak zostawic
Załącznik 3722715
jest sliczna, kompletnie czarna. ale nazwalismy ja tigra, bo po 1 kocham tygrysy, a po 2 ona taaaaaaaak mruczy
jak przyjechalismy do domu to najpierw miala nas w ogladala wszystko, glownie siebie w lustrze na korytarzu to stwierdzilismy, ze dajemy jej spokoj i ogladamy jakis film. oczywiscie po krotkim czasie przyszla sama i miauczac donosnie poinformowala nas, ze w sumie to niech nam bedzie, mozemy ja poglaskac
teraz tylko czeka mnie meka uczenia jej korzystania z kuwety. jak to zrobic
ja mialam wiele kotow i nauka jest dosc prosta- po prostu pokaz jej gdzie jest kuweta, wsadz ja do niej ipowinno pojsc dalej jak z platka lae widze ze dziewczyny poinstruwaly
ja mam dwa koty - jednego dachowca i Devona Rexa tez kupujemy ten zwirek i splukuje go w toalecie - tylko nie syp za duzo na jeden raz bo mi sie w ten sposob zapycha..

jak kicia nie chce sikac w kuwecie to moze miejsce jej nie pasuje a jak siusia na lozko lub w roznych miejsacach to mzoe miec infekcje ukladu moczowego
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-02-06 o 18:57
ranka jest offline Zgłoś do moderatora