Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 18:45   #3229
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .
Wymianki sa banalne, naprawde latwo sie polapac. Jak cos to Ci pomoge .

Co do sprzedazy to rzeczy mam sporo, ktorych moglabym sie pozbyc, ale zawsze cos szczescia nie mam do sprzedazy.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ty, bo ja zacznę cię o wampiryzm posądzać, z tą Twoją bladością i zamiłowaniem do angielskiej pochmurnej pogody
Taka natura

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a wrócę jeszcze do kocyka elektrycznego, co prawda teraz nie używałam, i nie wiem co one teraz oferują za możliwości, ale za małolata u babci mieliśmy i dosłownie biliśmy się o niego wszyscy, taki to fajny sprzęt był
Ja sie wlasnie teraz nad takim zastanawiam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora