Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 17:29   #852
salambo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: jaki filtr po iwostin purritin remover?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wyżej podałaś tylko występujące składniki. Kwas laktobionowy o ile mnie pamięć nie myli należy do kwasów PHA, więc nie są fotouczulające. Fitry nie są Ci potrzebne. Jest to też jeden z najłagodniejszych kwasów, więc na cuda bym nie liczyła.
Po co masz używać dwóch kremów na dzień jeden na drugi? Tym bardzej, że nie sa one lekkie i mogą Cię szybko zapchać, jeśli masz tendencje do tego. spf 15 na co dzień jest wystarczający. Latem bym podniosła ochronę.
A czyli raczej nie ma co się spodziewać się spłycenia tych dziurek na policzkach? Tak mnie jakoś zachęciły obietnice producenta + 2 opinie, w których dziewczyny pisały, że rzeczywiście nie tylko rozjaśnia przebarwienia, ale też spłyca blizny.
Co do dwóch kremów, to wiem, że teraz stosuję wiele, które zapychają, ale to przez to, że wcześniej miesiącami za bardzo przesuszałam skórę. Teraz wolę nawilżać i natłuszczać nawet jeśli kremy zapychają, a o dwóch myślałam, dlatego, że emolium barierowy tworzy biologiczną osłonę, co wydało mi się dobre na zimę i po kwasie (nawet łagodnym), a hydratia jako nawilżający.
salambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując