Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-08, 19:00   #1063
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie robil mi ph z pochwy w moczu mialam obojetne- czyli podwyzszone 7,0. ale jak ktos mial/ma kamice to moze miec ph moczu wyzsze. a wiadomo ze jak pecherz ma wyzsze to i pochwa nie? i ja sie tych beztlenowcow nie pozbylam chyba ze same pozdychaly, bo objawy sa znosne a lekarz nic nie widzi jak sie pogorszy to pojde znow go katowac.
to jakie ty mialas objawy przy zapal pecherza?
wychodzi na to ze tylko ja mam tak super ze sikam krwia?
No ja sie dzisiaj zdziwiłam, że mi ta babeczka zrobiła. Generalnie lekarka super. Nic do zarzucenia nie mam Ja sie pytałam czy u mnie może byc tak że to z pęcherza mi sie coś przenosi ale mówiła że raczej nie bo to odrębne jest i bym miała stan zapalny po stosunku po prostu bo bakterie by sie przeniosły, i mówiła że po prostu po stosunku siusiu i nie powinno nic źle być.

A ja zapalenie pęcherza jak teraz miałam to mnie złapało bardzo nagle, od razu sikanie co 5 minut i ból straszny głównie pod koniec. I sie nasilało, ale krwi nie było żadnej Tylko ból cewka + podbrzusze. Ale jak furagine tylko dostałam to od razu zelżało Czyli w sumie takiego ostrego bólu to 24h miałam.
Ale jak miałam zapelenie tak z 2-3 lata temu to z krwią właśnie,ale o wiele łagodniej bo bez takiego bólu, tylko sikałam często, chyba np że wypiłam z 2 kubki herbaty, zrobiłam siusiu to był spokój na dłużej. I właściwie przeszło samo, dostępu do leków ani do lekarza wtedy nie miałam wiec sie leczyłam wit. C i żurawinową herbatą.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora