Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 16:49   #24
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez agucha1975 Pokaż wiadomość
hej, ja właśnie jestem po farbowaniu ferią
92 Iridescent Blonde Bardzo Jasny Blond Beżowo-Perłowy

dwie pierwsze fotki są z przed farbowania (wczesniej farbowane bardzo jasnym popielatym blondem pianką Wellaton 9/1 rozświetlony popielaty blond-ok 4miesiące temu, następnie dwa miesiace temu na włosy zostały nałożone refleksy, ciemniejsze i jasne) moje naturalne włosy widać na sporych odrostach, to chyba ciemny blond?, raczej trudno sie rozjaśniają i zazwyczaj do rudego. Ku mojemu zaskoczeniu feria rozjaśniła je dość mocno, wyrównała kolor przy czym pozostawiła jaśniejsze reflesy. Pięknie pokryła odrosty, nie zniszczyła włosów, wręcz odwrotnie na pewno spóbuję jej jeszcze raz. A może któraś z Was wie jak uzyskać chłodniejszy kolor, jakiego odcienia użyć by rozjaśnić naturalne odrosty, bez rudego odcienia? Jednocześnie aby rozjaśnione wcześniej włosy nie przybrały zielonego lub szarego odcienia?
ale one sa bardzo ciemne jak na blond z poziomu 9, myslalam nad ta farba, ale teraz to nie wiem.. ja mam mega jasne, a wlasciwie troche zolte z bialym odrostem dzieki FRYZJEROWI, wiec nie wiem czy ja uzyc czy nie... 92, 2 oznacza ze farba jest opalenizujaca, a myslalam cos miedzy bezem a perła, i trafiłam na ta farbe, teraz zgłupiałam..
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując