Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-25, 11:26   #1859
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Dobre oczyszczanie, a potem właściwa i przede wszystkim regularna pielęgnacja i w wielu przypadkach jest po kłopocie.

Ale mi się tydzień zaczął... byłam odwiedzić koleżankę w starej pracy i okazuje się, że znalazły się pieniądze na pracownika. Na mnie nie było, a robilam wszystko to, co trzeba było zrobić, nieważne czy to były moje obowiązki czy nie. Jest do zrobienia, więc robię. W kwietniu usłyszałam, ze nie ma pieniędzy nawet na to marne pół etatu, a od sierpnia przychodzi nowy pracownik na cały etat i umowa na dwa lata. Pracownik nie ma określonych obowiązków - czyli będzie się opieprzac jak aktualna stażystka, która już powiedziała, że ona z nią (nową) pracować nie zamierza...
możliwe, że pracodawca dostał dopłatę na zatrudnienie tej osoby, skoro ktoś nowy dostaje od razu umowę na 2 lata. albo może to ktoś " z polecenia"
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora