Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 13:46   #3606
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
U mnie w grę wchodzi tylko i wyłącznie micel, najlepiej Bioderma, ale Garniery i Mixy też spoko.
Mleczkom i olejkom mówię nie


Czerwony Angel pachnie Ci inaczej niż niebieski?

Cudny jest. Rewelacyjnie oczyszcza wielowarstwowy mejkap (baza, podkład, puder itd). Zawsze musiałam się bawić najpierw micelem, potem pianką albo żelem a tutaj doczyszczenie jest bardzo mocne.
W dodatku skład jest na tyle naturalny, że ten produkt musisz przechowywać w lodówce. Wiadomo, latanie do kuchni żeby umyć twarz jest ciut upierdliwe, ale bierze się to stąd, że używasz naprawdę świetnego produktu.
Ja mam wersję z cytrynką, bo uwielbiam witaminę C w pielęgnacji. Ale ta druga chyba też fajna-Tuskówna poleca


Jedno pytanie. Jak Wy to robicie, że zużywacie kolorówkę na tyle żeby nazbierać te opakowania z MAC?


Początek dnia miałam wstrętny, ale teraz jestem podjarana
Dotarła torebka - jest wspaniała. Nie dość, że kolor świetny na jesień (taka wisienka z kroplą burgunda), to można kombinować z fasonami- 2 wersje do łapy i 2 wersje na ramię

Dotarł rozświetlacz Victorii - przepiękny. Opakowanie kojarzy mi się z flakonem Black Orchid Toma Forda Majstersztyk. Sam produkt też zapowiada się świetnie, ale musimy pobyć jeszcze z sobą trochę sam na sam przed lustrem

Dotarła też niespodzianka - książka z wygranego konkursu Miały być jakieś kosmetyki, ale kryminał ucieszył mnie nawet bardziej, bo nie mogę się wygrzebać spod cosmetixów

Upiekłam ciacho, oldskulowego Kopca Kreta i mogę się zbierać do świetnego weekendu-bo taki byc musi
Paradoksalnie Bioderma podrażnia mi twarz czasem z oczami nie ma problemu, nie wiem o co chodzi generalnie u mnie micele sobie średnio radzą, płyny dwufazowe ( mam 3 które się sprawdzają) są ok, ale płatki choćbym nie wiem jak delikatnie to robiła potrafią mnie podrażnic.

Co do MAC to ja z lakierów /podkładów zbieram
Nic innego nie wykonczylam
Plus cienie wyciągam z opakowanie.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Hmm no to chyba też muszę ją mieć A nie przesusza?



O to daj znać. A do kiedy jest na nią promo?
No właśnie nie, ale zaraz się o tym rozpisze
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nie mam i nie wiem czy chcę

Jak chcesz to Ci mogę ten kod wysłać na pw, bo niby jednorazowy

miałam troche pracy i przy nadrabianiu stwierdziłam, że czas klikać pierwsze zamówienie z EL
Hmmm kusisz, chcesz mieć wymowke żeby nie kupić na Victorie i tak nie wchodzi ( tak miałam wczoraj kryzys i już chciałam klikać ale mi kod nie przyszedł ta moja stanowczośc )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując