Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-04, 20:30   #3675
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Po drodze do domu wstąpiłam do D. i skusiłam się na podkład Chanel Les Beiges, jutro będzie testowanie dostałam próbkę Poison Girl i zapach na szczęście nie dla mnie
Super! Czekamy na recenzję

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ale, że nie warto czy jak?

W S. Zestaw szmina Pure Color Envy i mini błyszczyk

http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...%207%20dni%3A2

Dostałam niedawno smsa z EL, że mam ponad 4 tys. punktów i nie mam pojęcia na co wymienić, a obawiam się, że jednak w końcu się przeterminują. Szkoda, że następne zestawy dopiero na święta.

Z S. karta dalej nie dotarła Chyba jeszcze rydwan nie wyruszył
W internetowym EL też się zbiera punkty? Jak to działa?

I nie otwierają mi się te szminki

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

baza chanel świetna, ale nie do konturowania, to daje efekt ładnej złocistej opalenizny. I tak jest do kupienia, ale ciezko zdobyć, bo często wykupiona jest.
Ooo, dobrze wiedzieć, bo przyglądam jej się od jakiegoś czasu. Niefajnie tylko, że problem z dostępnością :/ Wydajna jest? Nie da się z nią przesadzić? I czy cena rzeczywiście taka jak na kwc, ok. 150 zł?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora