Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 19:13   #26
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 18

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
A ja mam jakiegos Dukanowego dola - teraz w srode minie 3 tygodnie jak jestem na Dukanie, w zasadzie 0 grzechow, jem sporo, pije duzo...Wazylam sie po 17 dniach i waga pokazala mi w sumie -2,3 kg od poczatku. Ja nie oczekuje cudow, ale bez przesady. Wg testu powinnam swoja wymarzona wage osiagnac 17 marca, ale w takim tempie jak teraz to chyba niemozliwe - jakas porazka...Nie wiem co mam ze soba zrobic. Najchetniej rzucilabym to wszystko w cholere. Poza tym prawda jest taka, ze mnie niestety coraz mniej stac na ta diete - przez te 3 tygodnie wydalam na jedzenie ok. 500 zl (bez obiadow - same produkty na sniadania, kolacje, przekaski), w takim tempie to nie zarobie na to jedzenie ;/ Nie wiem, kopnijcie mnie porzadnie w d... i przywolajcie do porzadku
a możesz napisac swoje dzienne menu, a najlepiej z 2 dni? może mimo wszystko coś robisz nie tak...
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora