Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złośliwe uwagi pod kierunkiem studentów studiujących zarządzanie, europeistykę itp...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 18:07   #8
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Złośliwe uwagi pod kierunkiem studentów studiujących zarządzanie, europeistykę

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
prawdziwi najambitniejsi, płacić nie będą...
no i dodajmy że nie zawsze drugi kierunek brała osoba ambitna. czasami byli to "wieczni studenci".
nie mówię że posunięcie z drugim płatnym kierunkiem było dobre - ale nie ma tylko samych minusów.
Coś mi się wydaje, że to tylko takie mamienie... Bywają wykładowcy, którzy złośliwie wstawiają 3, gdy umiesz na 5 i ze stypendium nici. Z drugiej strony nawet jeśli masz wysoką średnią, mogą cię nie zwolnić z opłat, bo stwierdzą, że nie masz innych osiągnięć pozauczelnianych... Zasady są niejasne.
No, ale nie będę już offtopowała.
Do samych studentów tych wyśmiewanych kierunków nic nie mam, mam jedynie zastrzeżenia do "góry", która doprowadziła do tego, że mamy setki niepotrzebnych uczelni, na których jest multum miejsc. Na mojej uczelni (UAM) na skończony przeze mnie kierunek trwa już III nabór! Oszaleli chyba. Będą brać ludzi z ulicy, byle tylko stworzyć kolejną grupę...
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując