Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-03, 17:49   #393
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Jak jesteś z większego miasta to superpharm, a jak mniejsze to w każdej aptece mogą Ci sprowadzić jak nie mają na stanie. Ja akurat w Poznaniu nie mam żadnego problemu, ale wcześniej mieszkałam w mieście 28tys mieszkańców i sprowadzali mi w aptece. Na rozdwajające się końcówki było serum z Avon'u, seria Advance Techniques, zielona butelka "Dry ends serum", ale i tak najbardziej polecam po prostu podcięcie włosów. Pytałam kiedyś fryzjerki dlaczego końcówki tak bardzo się rozdwajają i bezpośrednią przyczyną jest to, że włosy rozpuszczone po prostu ocierają się o ramiona, ubiór, ogólnie całe ciało. Wykruszają się na końcach i w efekcie rozdwajają. Zauważyłam, że od kiedy noszę tzw. niedbałe koki i ogólnie związane włosy, nie mam tego problemu. Końcówki są całe i zdrowe. Jeśli chodzi o suche, to Biovax jak najbardziej, każdego rodzaju, ale wtedy nie trzymaj tego 20min (jak jest zalecane) tylko 40-60. Do maski dołączony jest czepek plastikowy, który pomaga we wniknięciu produktu, a jeszcze lepiej będzie, jak na czepek założysz turban z ręcznika Włosy może trochę szybciej się przetłuszczą, ale nie na tyle, że będziesz chodzić z tłustymi włosami jeszcze za dnia. Po kolejnym myciu jest ok. Raz w tygodniu wystarczy. Nie polecam jedwabiu na całe włosy, bo po jakimś czasie zaczyna obciążać. Podobno olej kokosowy działa, ale nie próbowałam, używałam tylko na twarz. Biovax jest też sprzedawany w saszetkach, każdego rodzaju, za 2-3zł jedna. Jeśli nie wiesz której użyć najpierw kup saszetkę i sprawdź. Bez sensu wyrzucać pieniądze w błoto. Może się okazać, że ta maska do suchych włosów bardziej Ci służy, niż do farbowanych. Próbuj
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując