Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-22, 08:10   #2007
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zmieniłam mani szkoda że nie jestem teraz w stanie oddać w pełni ani uroku ani idealnego koloru Hello Gorgeous!

wybaczcie suchości

piłowałam trochę migdałki
Podoba mi się
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Serio? Wszystko była tak pomarańczowe, ze nie skojarzyłam Jak się nosi? Bo sama bym sobie chętnie kupiła

Dziękuję
Bardzo fajnie się nosi Maluje się bajecznie, bo ma shimmer, nie wiem jak ze schnięciem i trwałością, bo zatopowałam. Nic nie smuży, drobinki fajnie się rozkładają, bez żadnych widocznych pociągnięć pędzla. Nosiłam go już kilka razy na stopach i świetnie się z nim czułam
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
urwanie członków
Pękam z dumy!
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Raport z testów trwałości. Malowane w sobotę po południu. Na zdjęciu widać na wskazówce i fakerku małe starcia, ale na żywo nie widać Jedyny minus jak na razie - matowieje na końcach. Ale 5 dzień, to ma prawo Nie podoba mi się maluch i serdak, ale przesadziłam z ich skróceniem i nie miałam jak poprawić kształtu. Wybaczcie skórki, już dawno nie używałam żelu do skórek. Kremem do rąk też ich dziś nie rozpieściłam. Kolor przekłamany, w rzeczywistości to fiolet z różową poświatą. Czy wskazówka i fakerek nie są za długie?
Preziusiuńku! Pięknie Ci ten kształt wydłuża płytkę!
Tylko pilnuj wskaźnika, wiem że on jest inny, bo sama taki mam, ale warto go trochę złagodzić, bo za bardzo jajo się zrobiło
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dobra franek ukręcony - chciałam żeby wyszedł ciemniejszy ale nie jest zły. Dodałam FF jutro w dziennym zobaczę czy go widać
To właściwie jednowarstwowiec, na fotkach bez topa- smam jestem w szoku że ma taki połysk
Świetnie wyszedł!
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Hmmm... Może to wina zdjęć? Jutro spróbuję jakieś w dziennym świetle cyknąć. Dużo osób oglądało dzisiaj moje paznokcie i nikt nie mówił, że mu się kolory gryzą. Albo macie lepsze oko po prostu
Ja ciągle podtrzymuję zdanie, że mi się bardzo podoba i nic nie gryzie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
rzucę rubinki na pożarcie
Jaaacie! Malinko wyglądają fantastycznie!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masakra... Jest ciemniej jak w krypcie o północy....
Wybaczcie , ale nie jestem w stanie lepszych zdjęć zrobić....
Załącznik 5487675

Załącznik 5487676
Przecie widać, że jest bosko
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując