Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiety, stroiki na stół i nie tylko - galeria i inspiracje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-07, 19:52   #10
shelkaa
Zadomowienie
 
Avatar shelkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Bukiety, stroiki na stół i nie tylko - galeria i inspiracje

ja też bardzo lubię takie rzeczy... tzn różnego rodzaju kompozycje kwiatowe i nie tylko kiedyś zrobiłam swojemu chłopakowi taki koszyk wielkanocny pełen kwiatów były tam żółciutkie prymulki i fioletowe: krokusy, bratki i jeszcze jeden taki śliczny kwiatek, który przypominał różę, ale niestety nie pamiętam, jak się nazywał... do tego fioletowe jajko na patyku z piórkami, żółte sianko, kokardę i dwa kurczaczki efekt był świetny a na naszą pierwszą rocznicę zrobiam kolację, sama wszystko dekorowałam, tym razem tonacja bordo- biel... i w myśl zasady- świeczek nigdy za wiele na stole biały obrus, a na nim zapachowe, bordowe potpourri, małe perełki różnych kolorów, (białe, perłowe, złote) do tego kilka serduszek takich małych czerwonych, muszelki, i podgrzewacze... z boku mosiężny, potrójny świecznik, z białymi świecami, środkowa z atłasową kokadrką- oczywiście bordową również obsypany popportuni, które po nim "spłytwalo" razem z kilkoma muszelkami po drugiej stronie bordowa świeczka serce... wśród tych pachnących płatków po jednej i drugiej stronie kieliszki do wina, po których spływały perełki i płatki... to wszystko zlewało się w taki trójkąt niby (bo trochę miejsca musiałam zostawić, choćby na talerze) do tego było pełno różnego rodzaju i wielkości świeczek, które sama ozdabaiłam- bordowych albo biało bordowych, z różnymi kokadrkami, różyczkami i perełkami no i podgrzewacze... czerwone anturium do tego w jasne j doniczce tak, że końcowy efekt był piorunujący, nie spodziewałam się, że tak to będzie super wyglądać... a mój TŻ aż zaniemówił z wrażenia zdjęć niestety nie mam ale polecam gorąco za to znalazłam kilka innych, całkiem sympatycznych
4 roze.gif ecru.jpg kolorowe rozyczki.jpeg kosz .jpgroze.jpgstorczyki.jpg
shelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując