Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-09, 17:49   #2785
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam czy te mniej niż 30% wypadło czy nie odrosło?
Jeśli po ok. 2 tygodniach po zabiegu na danej partii są jeszcze włosy to albo zabieg był źle zrobiony albo sprzęt był nieskuteczny. Ja bym poszła na LS. Poza tym co to za specjalistka? Po 3 tygodniach od zabiegu nie widać żadnych nowych włosków (przynajmniej u mnie nie było) to co chce depilować?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


Kiedy byłaś na zabiegu? Coś w tym jest, że niektóre włoski dłużej się trzymają. Wiesz, że nie można ich wyciągać? Ale ja też nie mogłam się powstrzymać, za bardzo korciło Poczekaj do tych 2 tygodni, wtedy wszystkie powinny już wyjść, nawet te, które teraz mocniej siedzą.
Jestem dwa tygodnie po zabiegu już. Włosy już od kilku dni wychodzą same (zostają na ubraniu). Mam dość głęboko osadzone włosy, a np. pod pachami dodatkowo bardzo grube. Kiedyś miałam depilowane woskiem i myślałam, że się popłaczę z bólu. Laser bolał podobnie, a teraz wyłażą te włoski i w ogóle tego nie czuję Jak stawiają jakikolwiek opór to ich nie tykam
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując