Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziergam, szyję, leniuchuję, koleżanki dopinguję - część 35 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-12, 22:14   #4144
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Dziergam, szyję, leniuchuję, koleżanki dopinguję - część 35 :)

Cytat:
Napisane przez babydelfi Pokaż wiadomość
o bojciu a łączyć to


Aga szacun dla Ciebie
mam tylko nadzieję że nie rzucę tego w połowie łączenia

Jeremi nie może mi wybaczyć, że kiedyś kupiłam 2 bawełniane kocyki w mothercare tylko dla dziewczynek. Myślałam że różowy i pomarańczowy to dla dziewczyn kolory i jemu nie kupiłam, a okazało się że bardzo mu się spodobały i w jego ocenie pomarańczowy doskonale by się nadawał dla niego...

Sama żałuję że nie kupiłam, bo to było przy likwidacji i generalnie za bezcen, mogłam kupić na prezent i teraz bym mu mogła oddać

Jako że problem koca pojawia się już drugie lato, mimo, że Jeremi korzysta z tego pomarańczowego Basi, bo dla niej mam sporo cienkich kocyków (te z mothercare są takie większe, 150cm długie, a jej na razie wystarczają te małe)postanowiłam w końcu się wziąć i zrobić jakiś - oczywiście wiecie jakie mam poglądy na ułatwianie sobie życia no to znalazłam kilka ciekawych wzorów chłopięcych i wybrałam lego, żeby pozużywać resztki bawełnianych i bawełniano-akrylowych włóczek, które mam w domu... Jeremiemu trochę się nie podoba, że będzie sporo brązu, bo kloców w tym kolorze za wiele nie ma, no ale trudno, mam trochę włóczki w tym kolorze w odpowiedniej grubości musiałam dokupić coś czerwonego i już mam, zieloną pofarbowałam, bo miałam taką strasznie delikatną, jaśniutką zieleń i wyszło mi jak widać na zdjęciu - może nie jest to idealny kolor na lego, ale Jeremiemu się podoba bardziej niż ten poprzedni przydałoby mi się jeszcze trochę żółtego, ale nie chcę wydać na ten koc majątku, włóczka jeans itp się nie nadaje, bo nie ma wyglądu czystej bawełny, co ją skreśla bo te które miałam w większych ilościach (niebieski, zielony, brązowy) to albo bawełna, albo włóczka z bawełną o wyglądzie bawełny... a czerwony udało mi się ostatnio kupić też taki i tylko mam nadzieję że nie będzie za gruba włóczka, bo jest trochę grubsza niż reszta. przydałby mi się jeszcze jakiś kolor na dokładkę, myślałam o żółtym właśnie tylko kupić odpowiedni rodzaj włóczki i do tego w wybranym kolorze w dobrej cenie to jednak skomplikowana sprawa - ale myślę że jeszcze mi trochę zajmie wyrobienie tego co mam, może coś znajdę w międzyczasie

a teraz najlepsze: te prostokąciki są niezakończone z obu stron - zamierzam je potem łączyć bezszwowo
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując