Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 23:49   #237
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do użytkowniczek pędzli EDM. Kupiłam sobie zachwalanego Flat Topa i o ile komfort jego stosowania, miękkość powalają, to efekty nim osiągnięte już nie.

Używam minerałów od ponad roku, mam więc pewną wprawę. O co chodzi? Otóż Flat Top nabiera wg mnie strasznie dużo podkładu mineralnego w pudrze i to nierównomiernie, tzn nie mogę całego pędzla nim po prostu obtoczyć, strząsnąć i gotowe. Z powodu kształtu i miękkości bierze strasznie dużo kosmetyku. I jakoś tak punktowo, muszę operować nim z każdej strony, na cały pędzel schodzi za dużo tego. Bardziej zbite pędzle nie robią mi tego, ale i komfort używania nie ten, bo nie są tak miękkie. Ale makijaż zajmuje mi wtedy chwilę - puder, otrzepanie i nakładanie. Czy któraś z Was ma takowy problem?

Tak sobie myślę, że pewnie LH byłby dla mnie może lepszy, bo jest ścięty inaczej.

I jeszcze pytanie o nakładanie na mokro. Jak to robicie? Wolicie zwilżać pędzel , czy twarz? Jeśli tak to czym?

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam


Nat
Jeżeli wysypiesz na miseczkę czy pokrywkę ociupinkę podkładu, a potem flat topem tą ociupinkę zbierzesz to nie możesz mieć za dużo proszku na pędzlu, tylko wciąż masz ociupinkę. Regulujesz ilość nie samym pędzlem, lecz wysypywanym na miseczkę podkładem.

Sytuacja którą opisujesz może się zdarzyć, jeżeli pędzel bezpośrednio zanurzasz w pudełku z pudrem, ale to jest dość niehigieniczne i nie polecam takiej metody.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale czy one nie wyglądają jak te z EDM? Bo boję się, ze będą się tak samo zachowywać. A poza tym nie wiem czy z wysyłką nie wyszłoby mnie tyle samo z za ten z Joppa. No nic poszukam jeszcze albo się podłączę pod jakieś wspólne zamówienie i wezmę z coś z CS.
Wyglądają i są takie jak pędzle EDM, ale te stare z jasnodrewnianą rączką, które się liniały.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując