Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-01, 20:41   #768
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: zaskórniki po kosmetyczce

Cytat:
Napisane przez Gumisia
od paru miesiecy miałam problem z zaskórnikami wkońcu poszłam do kosmetyczki na oczyszczanie. tydzien po zabiegu, jak już sie wszystko wygoiło moja cera była super czoło było takie gładkie. jednak za jakieś 1,5 tygodnia zauwazyłam ze znowu zaczyna sie cos pojawiac i z dnia na dzień wyskoczyło mi kilkanaście zaskórników i znowu czuje grudki na czole! czy to kosmetyczka zle przeprowadziła oczyszczanie? wiem ze zaskórniki itak wracają ale po tak krótkim czasie?? czy udać sie za miesiac do kosmetyczki na powtórne oczyszczanie czy samemu je leczyc?
słyszałam cos o mydle siarkowym.
prosze o rade
Chodzenie do kosmetyczki na oczyszczanie to takie błędne koło. Wiadomo, że nie da się tych zaskórników pozbyć raz na zawsze i że one zawsze pojawiają się z powrotem Możesz co miesiąc chodzić na oczyszczanie - dla mnie osobiście to strata pieniędzy, a dodatkowo jeśli jest to oczyszczanie mechaniczne, niepotrzebne podraźnianie cery. Jeśli posiadasz cere delikatną to może się to skończyć popękanymi naczynkami. Ja staram się walczyć z zaskórnikami kwasami i staram się nic przy buzce nie ruszać (choć nie zawsze mi to wychodzi niestety)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując