Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 10:33   #442
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym z Was na które tak działa olej tamanu! Ja robiłam do niego wiele podejść i za każdym razem sprawiał, że nawet najmniejszy pryszczyk zamiast przyschnąć i zniknąć (czego się po nim spodziewałam) po nocy rozrastał się trzykrotnie . Niezależnie, czy mały, czy duży ;/ I nie jest to kwestia, że tamanu 'wyciąga', czy oczyszcza skórę w moim przypadku, jestem tego pewna.

Za to tamanu jest dla mnie niesamowitym lekiem, który w cudowny sposob wyleczył dziwne zmiany grzybiczo-podobne na stópkach mojej 5-letneij córeczki, najprawdopodobniej na tle alergicznym (bo na basen nie chodziła, ani nigdzie, gdzie mogła złapać faktycznie grzyba). Nic na nie nie pomagało, za to maść zrobiona przeze mnie z tamanu plus masła shea wygoiła to w nieprawdopodobny sposób!
Więc polecam próbować w różnych takich dziwnych problemach ze skórą .
Mi nic takiego nie robil, wrecz przeciwnie, gdy posmarowalam sie nim na noc ,rano wstawalam z przyblednietymi czerwonymi krostkami do tego stopnia,ze moglam swobodnie wychodzic bez podkladu. Poza tym pamietam,ze zanim zaczelam eksperymentowac z innymi produktami z BU uzywalam wlasnie tylko tamanu z zelem hialuronowym i z czasem ladnie oczyscil mi pory, ale to po dluzszym stosowaniu. Pozniej zaczelam eksperymentowac z innymi olejami i odszedl w odstawke. Teraz przyjelam taka taktyke,ze od poczatku do konca uzywam jednego produktu zeby zobaczyc jaka ma sile dzialania, a nie kilka na raz i pozniej nie wiadomo co pomaga a co szkodzi;d

Dziewczyny czy ktoras z was uzywala toniku BHA 2%? Luszczylyscie sie po nim? Ja juz uzylam do trzy razy (i na stronie jest napisane,ze po tym czasie skora zacznie sie luszczyc). Czy wam tez towarzyszylo lekkie swedzenie? Bo wlasnie od wczoraj czuje,ze dzieje sie cos dziwnego z moja cera,lekko mnie swedzi i widze odchodzace suche skorki. Uzywam tez innych "nowych" produktow i nie wiem czy to czasami nie od nich tak mam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując