Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 00:46   #3268
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Kama - no szkoda, że ciepełko widać, jak się wypłukują?

Dziewczyny ja trochę tak of topika chciałabym...nie o zimnym brązie a mam pytanie:
Po ce-ce 7.4 koleżanka ma siano na głowie, co radzicie chodzi mi o to żeby włoski odzyskały połysk i nawilżenie...o farbę pytam oczywiście profeskę...Matrix, Majirel, Koleston, Goldwell, Oyster...może inne typy macie?...i jak one wg was z trzymaniem się koloru...takie konkrety mnie interere...z góry dziękuję za odpowiedzi
może olej arganowy? u mnie fajnie spisywała się z tańszych maska/odżywka z Isany (Rossmann) żółta, chwalę sobie też odżywkę Joico, olejek Macadamia i cement termiczny Kerastase.

jak dla mnie Majirel wypada marnie, nie pamiętam jak się trzymał, ale kolor zdecydowanie za ciepły, z Kolestona miałam marny kolor, bo fryzjerka zrobiła ciepły brąz, więc na trwałość nie zwracałam uwagi, Goldwell nieźle, jeszcze lepiej Alfaparf (mam jeszcze na jedno farbowanie i teraz stoję przed dylematem - zamówić kolejny raz, ale sam metalik, czy spróbować testowanego tu Oystera). w chwili obecnej nie zależy mi na mega zimnym brązie, ale braku rudości i p;rzyzwoitej trwałości, bo w słoneczną pogodę z moich włosów na poziomie 5 błyskawicznie robi się wyprana 7.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując