Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-28, 15:57   #524
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

dziewczyny, aż mi się głupio zrobiło, że ja tak narzekam na swoją cerę i wszystko, a przecież może rzeczywiście nie jest tak źle i wiem, że wiele dziewczyn ma cerę gorszą niż ja i większe trudności z jej wyleczeniem, więc chyba nie powinnam aż tak narzekać, tylko postarać się polubić siebie...

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Cathy pięknie jak zwykle bardzo romantycznie uwierz w swoje piękno i ciesz się nim, bo wiele kobiet marzy by wyglądac jak Ty!
Dziękuję Ci ... Postaram się bardziej przychylnym okiem na siebie spojrzeć, choć nie jest to wciąż dla mnie łatwe...
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy narzekaczko Masz śliczną urodę, taką właśnie romantyczną, a minerałki bardzo Ci pasują. Ja wiem, że to tak trudno w siebie uwierzyć, ale to nie prawda, że my każdej piszemy, jaka to ona piękna. Zauważyłam, że peany na cześć urody otrzymują tylko te nietuzinkowe. Więc choćby z tego powodu uwierz na słowo- jesteś niezwykła.

Btw phdwao- na nowym avku wyglądasz niezwykle promiennie

Dziewczyny, jak oglądam Wasze przed/po, to wpadam w kompleksy
Dziękuję ... Minerały to dla mnie odkrycie dekady (dzięki Frantic, która mnie tu wciągnęła i Pastereczce, która pomogła mi w tym świecie stawiac pierwsze kroki, za co im będę dozgonnie wdzięczna ) i dobrze się w nich czuję (co prawda na razie tylko EDM, ale to mi na razie wystarcza), więc cieszę się, że uważasz, że mi pasują
Nie wpadaj w kompleksy, tylko dawaj fotki.. Skoro ja się odważyłam, to znaczy, że można A na kompleksy nie ma nic lepszego niż dziewczyny z wizażu
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
cathy a czy ty wiesz ze ja przez ciebie wpadlam w te mineraly!!!!i dziekuje!!!!
wyglasz pieknie!!!!slcznie slicznie w tych mineralkach!!!!i pieknie podkreslone brwi
Ooo.. nie wiedziałam Myślałam, że tylko northwestpassage mam na sumieniu Ale cieszę się, że mogłam być dla kogoś zachętą do spróbowania minerałów. Zwłaszcza, jeżeli wyglądają one tak dobrze, jak na Tobie
I dziękuję
Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Cathy - ślicznie wyglądasz i przed i po, i ja nie kłamie, to czysta prawda którą inne Wizażanki moga tylko potwierdzić masz piękną urode, buźka jak atłas, wierz mi niejedna kobitka marzy o takiej cerze (choćby ja - ale nie zazdroszczę, staram się, bo nie o to tu chodzi, zazdrość potrafi wyrządzić wiele zła przede wszystkim osobie która ma to uczucie w sobie, to destruktor który potrafi zniszczyć całe piękno charkteru )

ps. gratuluję nowego mieszkanaka
Dziękuję, dziękuję A co do zazdrości- masz rację, to paskudne uczucie. U mnie na szczęście zazdrość nie sprawia, że przeistaczam się we wredną, złośliwą babę, tylko raczej motywuje mnie do zmian
A z mieszkanka się wyjątkowo cieszę, bo te, które do tej pory wynajmowałam, nieźle dało mi w kość (nie tyle samo mieszkanie, co jego właściciel, który średnio raz na 2 miesiące informował mnie o podwyżce kosztów wynajmu, bo ja durna, w umowie nie zastrzegłam braku możliwości podwyżek bez nowej umowy).. Ale znalazłam inne, jeszcze fajniejsze ( a do tego tańsze) i na tym samym osiedlu, więc przeprowadzam się dosłownie 2 bloki dalej
Tak więc jak zniknę na kilka dni z wizażu, to nie dlatego, że Was opuściłam, tylko się po prostu przenosić będę (już za 3 dni )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-28 o 16:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując