Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 10:53   #2761
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że ostatnio w ogóle nie widuję tego odcienia w drogeriach
Bladolice wizażanki wykupiły
A tak na serio-poszukaj w jakiś mniejszych drogeriach, albo rossmannach i Naturach, które nie są w centrum (jeżeli jesteś z dużeg miasta).

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dużo bladych wizazanek chwalilo ten puder Przede wszystkim kolor jest bardzo jasny, ani żółty ani różowy. Matuje trochę delikatniej niż Manhattan. A no i nie daje tyle koloru, także wychodzi na to że jest bardziej transparentny. Z tym "lift" to raczej ściema, bo kolorowe kosmetyki nie maja takich właściwości, nie ma tam ograniczeń wiekowych... jak dla mnie po prostu ma dać optyczne wygładzenie jak kazdy puder... A i w opisie chwalą się, że dodali do niego jakieś minerały, wiec skład na plus Dopóki nie poznałam Manhattanu ten byl moim ideałem, glówna róznica to to ze jest po prostu delikatniejszy, i kolor i mat Ale gorąco go polecam, nie powinien być niedoceniany
A jaki jest numer najjaśniejszego ocienia? Widziałam ostatnio taki dość jasny, tylko zdawało mi się, że wpadał w żółć (co akurat mi odpowiada). Szkoda, że średnio matuje bo potrzebuję dużego matu...Ale opakowanie mi się bardzo podoba i to, że rozświetla i ma minerały chyba go kupię jak skończy mi się Manhattan
och jest offline Zgłoś do moderatora