Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 12:47   #1027
lemonnka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Pytanie o kolory Estee Lauder Double Wear

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
lemonnka- bardzo pomocne zdjęcia. desert baige jest dla mnie za jasny więc myslałam o sand, ale jak widac jest on zbliżony do desert tylko ma trochę inną tonację, więc chyba nie będę ryzykować zamawiania.
rapunzel8-> Desert Beige był i dla mnie za jasny a może raczej nie w tej tonacji.
Sand jest bardzo naturalny

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
może któraś z was pomoże i porówna odcień fresco do jakiegoś popularnego podkładu typu relon czy lasting performance? czy to jest kolor ciemniejszy niż desert?
-> nie jestem pewna czy ciemniejszy - wiem jedno - na pewno wpada w róż! nie jest ciemny. Używałam i podkładów z Lasting Performance i mam teraz Revlon dodatkowo 180 sand beige ale ciężko mi przyrównać kolor Fresco do któregoś z nich..

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
jak to fresco nie wypali, to zostaje mi już tylko przejście na następny poziom czyli ivory beige 3N1, ale z tego co pamietam to jest on już za ciemny i za pomarańczowy( a do perfumerii mam daleko..)
-> Fresco jest łatwo dostępny - nawet jak masz daleko do perfumerii gdzie na pewno dostałabyś próbkę za darmo, możesz zamówić na allegro - tego koloru akurat nie brakuje)

Edytowane przez lemonnka1988
Czas edycji: 2010-12-29 o 12:48
lemonnka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując