Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 19:15   #2457
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
trommelka u niektórych osób po farbowaniu dłużej są świeże włoski
Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Po farbowaniu będziesz miała pewnie dłużej świeże aż do pierwszego mycia. A potem może wysoki kucyk na gładko albo warkocz francuski albo jakaś opaska?
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale mnie zaintygowałas tym przesiewaniem, ciekawe czy mi też się lepiej będzie nakładać to błotko

to ie jest wymóg, wiele osób myje włosy po spłukaniu henny i nie ma to wiekszego wpływu, ci co mają czas czekaja na utlenienie

też
[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;31493868]Suchy szampon. Ja mam Syoss i działa. Można też własnoręcznie zrobić proszek o podobnym działaniu: talk+mąka ziemniaczana (w mojej wersji jako talk występuje zasypka Babydream dla niemowląt). Sam talk/zasypka bardzo elektryzuje włosy.
Ważny jest sposób aplikacji, bo łatwo o białą skórę głowy, a przecież nie o to chodzi. Aby uniknąć białego placa na sklapie suchy szampon należy nałożyć(lub psiknąć) najpierw na dłoń, a potem z dłoni na skalp. Najlepiej po prostu pochylić się i poczochrać otwartą dłonią w pobliżu skalpu. Najważniejsze jest wtarcie tego na skoniach i nad czołem.
Osrzegam, że nie daje to za bardzo poczucia świeżości ale włosy przynajmniej nie wyglądają paskudnie.[/QUOTE]


Dziękuję!!!

Z tą świeżością mnie pocieszylyście
I suchy szampon to faktycznie jest jakiś pomysl, skoro można go stosować na drugi dzień po hennie to czemu nie
U mnie nawsze po nocy wlosy są okropne Ale ten jeden dzień jakoś przeżyję
Dziękuję raz jeszcze!!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora