Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-25, 20:53   #4041
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam już swoje kaliniaki

więc tak:
-szampon i odżywka NS dla szwagierki
-scrub bambusowy organic shop-użyłam już (a jak ) i nie wiem czy za słabo paluchy wepchałam, czy jak, ale póki co zdzierak z niego słabiutki. Ładnie pachnie, ma super kolor, ale....drobinki wielkościowo duże, ale ich jakby za mało (?), taki fajny lekko tłustawy, przyjemny. Następnym razem spróbuję pomieszać paluchami zawartość, ale póki co do rosmanowskiego się nie umywa ( a specjalnie wzięłam solny, bom se ubzdurała że taki fajny jak ten z rosa będzie ).
Mam też od kochanej mel próbasa peelingu kawowego (on cukrowy jest) i jest z wyglądu mniej rzadki i pokładam w nim nadzieję. Pachnie bosko-słodką kawusią z mleczkiem
-złoty scrub organic therapy- faktycznie, jest dokładnie taki jak opiywała anula- w skrócie świetny i w ogóle zdziwiłam się jaki on duży, więc i tani przy tym 150ml za 18,50zł toż to taniej niż markietowe zdzieraki
-tonik agafii wzmacniający-na razie powiem, że ładnie pachnie, tak lekko ziołowo-męsko jakby
-masło do rąk indyjskie spa organic shop
-krem intensywnie nawilżający biolux
-krem do rąk oliwkowy do rąk biolux

- no i przecudowny, przefantastyczny, ręcznie szlifowany grzebień od mel firmy hercules

No alverdziaki moje z grażkowej dostawy
Z wrażenia zapomniałam oficjalnie się pozachwycać (mimo że część już sama widziałam ). Śliczności!

Próbowałam od Evi złotego scrubu Organic Therapy i też mi się podoba. Porządnie zdziera, ale mnie nie podrażnił, mimo cery naczynkowej. I pachnie marcepanem.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora