Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-31, 12:58   #1506
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Odebrałam wczoraj moje próbki Właśnie skończyłam testowanie na skórze i od razu dzielę się wrażeniami i kiepskimi swatchami

Natural fair - jest rzeczywiście "naturalny" - jasnobeżowy, wpadający w bardzo delikatny róż; teraz jest dla mnie dużo za jasny, ale będzie dobry na zimę

Natural light - w opakowaniu wygląda na neutralny, na mojej ciepłej
skórze wyłazi z niego brzoskwiniowa świnka ; jest wyrażnie bardziej różowy niż fair

Golden fair - jest ciemniejszy niż nat. fair, w opakowaniu wygląda na zdecydowanie żółty, ale chyba najlepiej stapia się z moją karnacją i niweluje zaróżowienia

Muszę przetestować jeszcze połączenie dwóch ciemniejszych odcieni, być może "to będzie to". Poza tym - miałyście racje, po roztarciu i wtopieniu się w skórę różnice są mniej widoczne - dorabiałam zdjęcia po kilkunastu minutach od nałożenia próbek i wszystkie odcienie ładnie zlały się z kolorem skóry.

Dostałam bardzo trafiony bonus - próbkę golden medium w wersji rozświetlającej To bardzo ładny, złoto-beżowy odcień (nie jest tak żółty jak golden light), idealny do rozświetlania opalonej skóry. Na zdjęciach wygląda na bardzo ciemny, ale to dlatego, że wylądował na bardzo jasnym nadgarstku. Nałożony na lekko opaloną skórę jest tylko 1-2 tony ciemniejszy od niej, przy tym jest słabiej napigmentowany niż wersje matujące więc ładnie wtapia się w skórę, dobrze cieniuje bez pozostawiania plam. Początkowo wygląda bardzo... choinkowo, ale mam wrażenie, że część brokatu osypuje się lub wyciera po jakimś czasie. Mimo to, raczej nie zdecydowałabym się używać tej wersji na całą twarz - niezależnie od koloru.

Na zdjęciach od lewej: nat. fair, nat. light, golgen light, Rimmel match perfection 200 (soft beige), Maybelline affinitone 14 (creamy beige) i golden medium rozświetlający. Wszystkie próbki roztarłam, żeby pokazać jak wyglądają kolory nałożone cienką warstwą - tylko nat. fair wyraźnie się odcinał. Zwykłe podkłady wyglądają na zdj. na bardzo ciemne, ale nakładam je na twarz znacznie cieniej, poza tym - do zdjęć wybrałam nieopalony kawałek ciała

Na zdj. w opakowaniach, od lewej: nat. fair, nat. light, golden fair i golden medium R. Na drugim zdj. w górnym rzędzie nat. fair i nat. light, w dolnym golden fair i golden medium R.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF8434.jpg (37,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8437.jpg (53,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8441.jpg (36,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8450.jpg (80,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8462.jpg (230,8 KB, 61 załadowań)
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora