Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 08:29   #4696
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale mozna spisac numer i ze swojego zadzwonić ;-)
To zależy ... żeby odblokować jakikolwiek ekran w moim telefonie, musisz najpierw połączyć ze sobą odpowiednie kropki .... takie obrazkowy pin... dlatego jeśli go nie znasz zostaje Ci napisać mi maila bo taka informacja o mnie wyświetla się na ekranie kiedy jest zablokowany

Raz znalazłam torebkę w tramwaju taką kopertówkę na pasku, w środku portfel, dokumenty,klucze,bez telefonu. Ale dziewczyna miała w portfelu "otoczkę" po karcie sim i zadzwoniłam pod ten numer... Nawet nie zorientowała się jeszcze że nie ma torebki , czekałam aż dojedzie na umówiony przystanek.... dojechała przechwyciła torebkę rzuciła dzięki i wsiadła do tego samego tramwaju którym przyjechała, ale byłam bohaterką


Idę dziś do pracy na 3 godziny a kurierowy udało się wybrać na czas doręczenie akurat środek mojego pobytu w robocie Jak dla mnie może zostawić paczkę nawet bratu ciotecznemu kuzyna mojego sąsiada, ale paletka ma być dzisiaj u mnie
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora