Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 10:40   #2432
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Mam golden rose kilka pomadek ale nie znalazłam w nich takiego odcienia. Poza tym utrzymują się długo ale u mnie nie zawsze. Nie wiem od czego to zależy.
Szukałam też z nyx i odpowiednik mają ale niedostępny w Polsce.
Znalazłam za to, że podobne do GRAND CRU jest ołówek do ust z temperówką INGLOT o numerze 21 lub konturówka do ust INGLOT Soft Precision o numerze 58.
Dodatkowo odkryłam podobny kolor z KRYOLANu "ROCK" (oczywiście niedostępny w Polsce)
no i też chyba niedostępną u nas konturówkę z Bourjois o numerze 20.

Ale szukąjac odpowiednika do tej pomadki z Bourjois odkryłam cudowny kolor. Wygląda identycznie jak Grand cru. A nawet lepiej. No zakochałam się. Jest to Mac w odcieniu Ruby woo. Jeszcze jak odkryłam, że na moim ulubionym makijażu wykonywanym przez siostry pixiwoo użyta jest ta pomadka to choruje. A szminka Kosztuje 86zl o.o i ma niespotykane matowo - welurowe wykończenie.

link do makijażu z pixewoo: https://www.youtube.com/watch?v=LpeXFMuZ-Ak - uwielbiam tę bladą cerę, ten kolor na powiekach i ten odcień ust! swoją droą, czy widział ktoś z was w Polsce taką mascarę jak jest używana w tym filmiku? w kolorze jakby bordowo-brązowym? JEST CUDNA.


nie mam w swoim asortymencie takiego czerwonego koloru, który by się długo utrzymywał. mam albo ciemniejsze, bardziej wpadające w śliwkę, bordo albo takie hmm... czerwono-różowe. ew nudziaka a raczej bardzo delikatny różowo-nudziakowy i jedną fuksjową. i one są spoko, nieźle się trzymają. a chcę czerwony!

nie wliczam w to czerwonej pomadki z rimmela, która jest chyba porażką albo nie mam na nią sposobu. kremowa owszem i odbija się wszędzie, na wszystkim i ciągle. wystarczy że jakiś włos wyląduje na twarzy, przesunę ręką a włos przeleci po ustach i mam na pół twarzy później ślad od szminki...
Ale ten makijaz jest piekny! A co to za cienie, ktore uzyla? Chyba Berry z Lucy Minerals bylby troche podobny, prawda?

Jak zobaczylam te Grand Cru to kolor bardzo mi sie spodobal, ale po dluzszym zastanowieniu sie, uznalam, ze pewnie bym kupila, a i tak bym nie uzywala, dlatego ze wyjsciowy kolor moich ust jest dosc ciemny, ogolnie jestem blada, mam dosc jasna oprawe oczu i ogolnie w odbiorze jestem jasna i delikatna Usta mam dosc pelne i wiekszosc ciemnejszych pomadek, mimo ze w sumie mi pasuja ciemniejsze kolory, to jak sie nimi pomaluje to widac tylko kolor tych ust. Tak mam np. z Amsterdamem z Nyxa Ladny efekt dawal mi na ustach, ale tak mocno przerysowany, ze tylko po domu w nim chodzilam A np. pomadki z Golden Rose matowe mimo ze ciemne to mi takiego efektu przerysowanego juz nie robia

Wiec sama juz nie wiem jak to ze mna jest!:P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując