Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 15:34   #2434
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale ten makijaz jest piekny! A co to za cienie, ktore uzyla? Chyba Berry z Lucy Minerals bylby troche podobny, prawda?

Jak zobaczylam te Grand Cru to kolor bardzo mi sie spodobal, ale po dluzszym zastanowieniu sie, uznalam, ze pewnie bym kupila, a i tak bym nie uzywala, dlatego ze wyjsciowy kolor moich ust jest dosc ciemny, ogolnie jestem blada, mam dosc jasna oprawe oczu i ogolnie w odbiorze jestem jasna i delikatna Usta mam dosc pelne i wiekszosc ciemnejszych pomadek, mimo ze w sumie mi pasuja ciemniejsze kolory, to jak sie nimi pomaluje to widac tylko kolor tych ust. Tak mam np. z Amsterdamem z Nyxa Ladny efekt dawal mi na ustach, ale tak mocno przerysowany, ze tylko po domu w nim chodzilam A np. pomadki z Golden Rose matowe mimo ze ciemne to mi takiego efektu przerysowanego juz nie robia

Wiec sama juz nie wiem jak to ze mna jest!:P
użyła:

NARS Sheer Glow Foundation - podkład

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz - brwi

Tom Ford Illicit creme eyeshadow - najpiękniejszy cień do oczu w kremie ever, w kolorze burgundowo-brązowym. 3 lata temu jak szukałam kosztował chyba ze 300zł, teraz widzę na necie cenę około 200zł, no ale trzeba by go raczej sprowadzać zza granicy

By Terry Bordeaux Mascara - cudowny tusz do rzęs w kolorze bardzo głębokiego burgundu z brązem, cena na nasze to jakieś 250zł, niedostępny w Polsce z resztą

Avon Supershock pencil in Blackberry - kredka na linię wodną, nie wiem czy była w takim kolorze kiedykolwiek w Avonie...

MAC Burgundy and Nightmoth Liner - tu chyba nie chodzi o linery do powiek, tylko o kredki, które użyła w ombre do ust. i są to kredki do ust z MAC, każda za 68zł, dostępne w Polsce

MAC Ruby Woo Lipstick - ta przepiękna pomadka z MAC w odcieniu głębokiej czerwieni i wykończeniu ala welur, 86zł, dostępne w Polsce

Ben Nye Cherry Pop lip pencil - kredka do ust z BEN NYE, też ta firma w Polsce chyba niedostępna, jedyne co z niej kojarze to jakiś puder, chwalony w blogosferze, że idealny pod oczy, sypki (są jakieś odsypki chyba na allegro...)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując