Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-03, 17:55   #2445
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę o doradzenie pędzla. Używam mineralów od kilku lat i na początku miałam jakiś zestaw pędzki sunshade minerals, ale szczota się z tego dość szybko zrobiła (zwłaszcza flat top kłuje mnie po prostu!, a kabuki ma na tyle długie i miekkie włosie, że bardziej nadaje się do pudru), później przerzuciłam się na Hakuro H52 - zbita, gęsta kulka i jest ok, ale potrzebuję jakiegoś małego zestawu pędzli do kosmetyczki wyjazdowej czyli do podkładu i do różu. Zastanawiam się pomiędzy tymi z Amilie i Annabelle. Chociaż przez głowe mi przemknęło także zamówienie Hakuro i skrócenie mu rączki - efekt byłby pewnie mało estetyczny Co polecacie!?
ja ostatnio jestem zachwycona pędzlem z clare blanc do podkładu, taka wg mnie hybryda między flat topem a kabuki. bo włosie ma długości flat topa, ale nie jest płaski, tylko "kabukowato" zakończony. robiłam o nim recenzję na blogu, ale to wydatek ponad 140zł.

widziałam tu też opinie fajne o pixie flat topie, sama nie miałam jednak. on kosztuje chyba coś kolo 70zl?

flat top z annabelle mam, ale wypadało z niego ostatnio włosie za bardzo. mama moja ma kabuki z AM i włosie jest długie, nie dla mnie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując