Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-01, 16:23   #2460
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Talking Proszę o pomoc w doborze minerałów ;)

Dziewczyny proszę Was o pomoc, bo chciałabym zakupić róż mineralny i próbki podkładu. Problem w tym, że nie wiem w jaką tonację powinnam uderzać. Tak samo mam niestety przy zwykłej kolorówce...Podkład, którego używam to Vichy Dermablend 15 Opal i wygląda ok na mojej twarzy, natomiast gdy mam wybrać róż albo cienie to jest masakra Wybieram zwykle to, co mi się podoba, nie wiem czy do mnie pasuje...Ostatnio doszłam do wniosku, że pasują mi chłodne odcienie i jestem typem lata, znajoma jednak powiedziała mi, że mam ciepły typ urody i pasują mi ciepłe tonacje. Sama już nie wiem i prosiłabym o pomoc w doborze różu- pełnowymiarowego i podkładu- próbka, np. z tej firmy: Amilie (albo jakiejś innej, którą polecicie, tą podaję, bo widziałam, że ma duży wybór róży). Włosy mam naturalnie w różnych odcieniach blondu, oczy zielone jakby ze złotą obwódką wokół źrenicy, cera łatwo się czerwieni, jest bardzo płytko unaczyniona, bez filtra opalam się najpierw na czerwono. Wstawiam zresztą zdjęcie Co do podkładu jeszcze to właśnie kończę kurację Izotekiem, mam obecnie jedynie przebarwienia potrądzikowe, skóra nie świeci się w ogóle póki co, chciałabym jakiś kryjący podkład.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151030_181142.jpg (72,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151101_012113.jpg (63,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-11-01 o 16:34
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując