Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-09, 15:52   #2707
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Prawda
no nie popisali się z tą nocą zakupów, mało kuszące te 20%. No jakby było 20% plus, chocażby darmowa wysyłka to już coś jakieś mini, lub średnie-mini zamówienia można wtedy zrobić
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Przeglądałam ostatnio moje emotki w tel i serio nie wiem wg jakiego klucza je wybierają. Żeby k..pa była a perfum nie było? Skandal[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no właśnie!
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
szkoda że CCC nie ma sklepu internetowego
no szkoda
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak nie będzie teraz zniżki 25%, to nie idę po Szanela - wykończę sobie spokojnie mini sera i dopiero wtedy pójdę do stacjo (jak będa VIPy) w sumie nawet lepiej, bo może wtedy będę miała większą listę zakupową i dostanę lepsze gifty
dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
U mnie widziałam mnóstwo zestawów Lancome i Diora z mini paletką cieni jak przecenią o 50% to biere

nie ma takiej opcji
zobaczcie jaki za☠☠☠isty kalendarz adwentowy http://nailstale.blogspot.com/2015/1...adwentowy.html
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Heeej śliczne

Wygrałam dziś nagrodę za drugie miejsce w konkursie pewnego babskiego pisma (z tych z wyższej półki ). Zestaw 3 kosmetyków nagrodzonych w rankingu najlepszych kosmetyków roku Na razie nie wiem jeszcze jakie to będą kosmetyki, ale i tak się mega mega jaram, bo raczej coś lepszego niż gorszego
super, gratki
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mam wieści odnośnie mojego zamówienia EL. Zadzwoniła do mnie pani, w sumie to rano pisała maila, ale po południu mail wrócić, dlatego zadzwoniła. Bardzo, bardzo przepraszała, dostanę zwrot kasy na kartę, doślą 7 miniaturek i w ramach przeprosin wyślą mi pełnowymiarowy produkt! W ogóle jakoś tak to zrozumiałam, że te zestawy brakujące im zginęły, że sami nie wiedzą gdzie są
woow
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja właśnie się dowiedziałam, że wygrałam nagrodę w konkursie organizowanym przez Upiększalnię Studio Stylu i Urody oraz Revitalash.... A nagroda do odebrania we Wrocławiu, a ja jestem z Podkarpacia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora