Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-26, 17:10   #3509
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmalowałam się rano orgazmem i coś nie widzę tego, żadnego efektu nie ma
Zwykłym pudrowym, czy tym z próbek w płynie?
Ja zauważyłam, że nie trzeba jakoś bardzo mocno z nim uważać, nie jest szalenie napigmentowany, ale widać go u mnie teraz po 12h nadal

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra to ja coś opowiem....

W te wakacje postanowiłam pobić swój rekord i walnąć na rolkach 20 km. Podejść było kilka, ale wczoraj mówię sobie: Kobito kiedy jak nie dziś ( w sensie wczoraj ) . Lato się kończy, miałaś to zrobić do końca wakacji, zaraz wylatujesz na urlop, jak wrócisz może już nie być pogody. No to się zawzięłam, ubrałam rolki, słuchafony na uszy, w łapę Oshee i jazda.
I co...

I nie zrobiłam 20 km .................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..................


Zrobiłam 26,3 km

Jak wróciłam do domu to nogi ma same posłuszeństwa odmówiły, z pod prysznica Tż mnie wyciągał
Ale to nic dziś zakwasów nie mam tylko co chwilę kręci mi się w głowie i nie wiem czy to od wczorajszego wysiłku czy dostałam udaru... bo zapomniałam się filtrami wysmarować a plecy moje wyglądają o tak jak na zdjęciu... wczoraj ani panthenol ani zsiadłe mleko nie pomagały świetnie będę się na Dominikanie prezentować w stroju i z taką opalenizną
piękny dystans
Ale z plecami trochę gorzej biedna

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i teraz, pod nie obecność Never powiem, iż do orgazmu trzeba porządnego bolca a nie płynu
Święte słowa

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Taka żem brązowa po Vita Liberata
świetny efekt to to, co zamawiałaś?

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o masz, zapomniałam napisać, włosy ładniusie i nie zapłaciłam nic
Świetne masz kręcioły zazdroszczę skrętu

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ma byc jakis nowy puder Studio Fixa.
Daj znać jak już będzie i jak już potestujesz on będzie w stałej ofercie? Bo chwilowo mam sporo pudru

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gdyby ktoś tu wszedł przypadkiem to by się zdziwił co tu się wypisuje
TŻ się śmieje z tekstów stąd
Najbardziej zapamiętał coś, co Never napisała niedawno "wybiła szósta, pora wziąć w usta"
Jest 18:10, wynocha dziewczyny
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora