Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu z mieszkania?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-24, 01:15   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu z mieszkania?

Jedyne co mi przychodzi do glowy to solidne wietrzenie, wypranie wszystkich rzeczy z materialu, typu zaslona, firanka kapa, koc itp, bo material silnie pochlania zapachy. Smierdziec moze tez dywan, bo np w przeszlosci byl przemoczony - warto to zbadac i jak tak, to chyba mozna sie go juz tylko pozbyc. Meble i grzyb na scianie moze byc jak najbardziej przyczyna smrodu. Szafy - jesli to one, mozna w takim przypadku potraktowac podobnie jak dywan. Sciany do kapitalnego remontu, ale jesli to wynajmowane mieszkanie, to moze sie to kompletnie nie oplacac.

Brise elektryczny nie nadaje sie do malych powierzchni, wiem bo mnie kiedys po nim glowa bolala, ale zastosowalam w niewielkim pokoju, zupelnie inaczej bylo, gdy zrobilam to samo w wiekszym. Sam producent na opakowaniu to zaznacza, a ja to potwierdzam. Brise ma rozne zapachy, mozna dobrac.

Zupelnie nie sprawdzaja sie spraye zapachowe, ja raczej nei polecam, no chyba, ze do lazienki. Mozesz kupic za to takie zapachy jak do lazienki i poukladac je w pokoju, w malo widocznych katach. Mowie o takich odswiezaczach w zelu: http://www.lulex.com.pl/img/produkty/1098.jpg

I podobno kadzidelka dosc niezle usuwaja zapachy, ale to dla koneserow.

Jednak najlepiej byloby usunac przyczyne. A jak to wszystko nie pomoze, to po co sie meczyc, znajdz inne, a jak Twoje to sprzedaj, uprzedzajac, ze wymaga kapitalnego remontu (jak np nie chcesz/nie masz za co remontowac).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując