Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 14:40   #453
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez JoanHalloway Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą i jednocześnie się nie zgadzam Używam BU regularnie od 3 lat ? Może nawet dłużej. Moja skóra nie jest już przesuszona jak kiedyś - teraz jest normalna w kierunku mieszanej. Dzięki olejom do mycia twarzy nie czuję już okropnego ściągnięcia ani wysuszenia skóry po myciu. Moje brązowe pieprzyki spowodowane opalaniem w dzieciństwie są jaśniejsze niż były 3 lata temu. Nie widzę za to poprawy jeśli chodzi o skłonność do pękających naczynek, policzki jak były różowe tak są i zdaję sobie sprawę z tego, że tylko laser może w tym wypadku pomóc.
Rodzina się śmieje jak przychodzą paczki z BU mówiąc ''cery przez to ładniejszej i tak nie masz'' - im się wydaje, że używając takich kosmetyków sprawię, że moja cera będzie jednolitego koloru i bez niespodzianek - cudów nie ma, pewnych skłonności według mnie żadne kosmetyki nie zmienią. Traktuję głównie BU jako inwestycję w przyszłość - mam nadzieję, że zmarszczki będą pojawiać się wolniej, a skóra będzie jędrniejsza dzięki tym wszystkim serum, które stosuję naprawdę regularnie. Mam 26 lat i ani jednej mimicznej zmarszczki na twarzy - czy byłoby gorzej gdybym nie używała BU? Może. Czy byłoby gorzej gdybym się opalała ? Na pewno
Poza tym uwielbiam aspekt psychologiczny takich kosmetyków - przychodzą do domu, kręcimy je sobie - odczuwamy radość i ekscytację. Następnie nakładamy je regularnie i czujemy się po prostu lepiej, ponieważ wierzymy w to, że robimy coś dobrego dla siebie - a skoro my jesteśmy zadowolone to i nasza skóra powinna to odczuć
O 16:00 nakładam na twarz krem anty-oksydacyjny i od razu daję Wam znać.
Loouisse a moze to jest tak,ze moze nie mialas cery w zlym stanie dlatego nie widzisz roznicy przed i po zastosowaniu kosmetykow z BU?

Ja swoja przygode z BU zaczelam w lutym tego roku. I moja cera znacznie sie poprawila tj. jej ogolny wyglad. Natomiast w kwestii zaskornikow to tak jak w Twoim przypadku - niebardzo sie w tej kwestii zmienilo tzn. krostki jak mialam wokol brody tak sa ,ale np. nie sa juz tak czerwone jak wczesniej, sa bladsze.To tez jakis sukces.

Poza tym zauwazylam oczyszczenie porow na policzach w miejscu pod oczami i na nosie,zwezenie ich. U mnie efekty po uzywaniu tych kosmetykow sa naprawde wymierne szczegolnie wlasnie w zakresie nawilzenia i jedrnosci skory. Zmarszczki mimiczne zostaly zredukowane , nie mam kurzych lapek gdzie zauwazylam,ze wiekszosc dziewczyn w moim wieku juz je ma wokol oczu.

Przeciez nie samymi zaskornikami i zapychaczami czlowiek zyje;d Prewencja antyzmarszczkowa takze jest wskazana;d ;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując