Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 10:02   #302
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: Uczulenie na hybryde

Hej
w czerwcu kupiłam zestaw Semilac, wszystko miałam z Semilac łącznie z acetonem i cleanerem. Na początku pięknie, zakochałam się. Pod koniec sierpnia zrobiłam paznokcie U STÓP i naprawiłam jednego paznokcia na ręce (złamał się). Następnego dnia palce u stóp zaczęły swędzieć tuż nad miejscem z którego wyrasta paznokieć. Na tym jednym kciuku identycznie. Pojawiło się też zaczerwienienie. Trafiłam na ten wątek bo po kilku dniach swędziało nadal. Na przedramieniu zrobiłam próbę uczuleniową (kropki), po 10 minutach zmyłam. Następnego dnia miałam czerwone, swędzące ślady, identycznie jak nad paznokciami. Ślady po tym mam do dziś. Hybrydy zmyłam, swędzenie przeszło natychmiast. Jednak nie poddałam się, ponieważ zakochałam się w hybrydach, w tej wygodzie i tym, ze pierwszy raz w życiu mogę mieć długie paznokcie. Kupiłam Extra base Neonail, dwa kolory Neonail i top Eco. Wczoraj robiłam paznokcie, póki co ani śladu uczulenia Mam nadzieję, ze nic się nie zmieni bo hybryd neonail używało mi sie tak samo dobrze jak semilaków.
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując