Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 20:02   #8
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinnaś więcej chodzić na te służbowe wykłady, bo uczą Cię tam za przeproszeniem bzdur. Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
nie mogę przestac chodzic na te wykłady , bo są one częscią mojej pracy a prowadzone są przez komórkę państwową służacą do zwalczania właśnie owych falsyfikatów / ich producentów oraz dystrybutorów /na rynku i w sieci. Niezbyt spektakularnie jak narazie ale mam nadzieję coraz bardziej skutecznie.

podzieliłam się z Wami wiedzą jaką otrzymałam u dośc poważnego żródła.Bo powiem szczerze , szlag mnie trafia jak bezkarni oszuści sprzedają fałszywe towary już o zgrozo w cenie nie jak dotychczas około stówy tylko jak wysokopółkowych produktów.


Też poproszę o fotke Twojej wody ,jeśli możesz oczywiście.

A w przypadku mademoiselle , alure ,coco,no19 i 5 sa w rurce widoczne sprężynki ale rurka przy samym wejsciu do atomizera ma taki jak gdyby grzybek plastikowy nie jest prosta i cieniutka jak w chance.

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Idiaminko, niestety, teraz fałszerze są coraz bardziej sprytni i produkują podróby również z prostymi rurkami. Tak że jedynym miernikiem oryginalności jest (chyba) tylko kod na butelce i opakowaniu.
Kody niestety też już są nabijane laserowo na szkło w podrobionych wodach.

A dokładnie chodzi mi nie o rurki tylko miejsce wejścia rurki do atomizera.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
BeYourself , Idiamince chyba chodziło o sposób umocowania rurki. Tak przynajmniej wnoszę z opisów na zdjęciach
Dokladnie tak

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-08-05 o 22:56 Powód: post pod postem
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując