Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zgrabny tyłek i figura....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-09, 19:48   #2
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Zgrabny tyłek i figura....

Cytat:
Napisane przez foszek =) Pokaż wiadomość
Siema! Mam problem...Nie jestem ładna ale także nie jestem brzydka, ale nie o to chodzi. Ostatnio w szkole ciągle słysze "Ej mała niezły masz tyłeczek" itd...itp... Zresztą nie tylko w szkole ale na mieście też tak mowią...Jak przymierzam jakieś spodnie w sklepie to jak sie patrze na tyłek to on jest DUZY I SZEROKI
Tydzień temu mój kolega zrobił zdjecie mojego tyłka i dał sobie na tapete na kom... Cały czas prosze go żeby usunął ale on sie nie zgadza bo mówi ze mam bardzo ładny tyłek...
Mi sie mój tyłek nie podoba najchętnije to bym tak zrobiła żeby był mniejszy...Kiedyś nawet chodziłam z takim chłopakiem który powiedział po zerwaniu że chodził ze mną tylko dlatego bo mam zgrabny tyłek...Teraz nie chce zabardzo mieć chłopaka ponieważ boje sie że znowu sie dowiem że on chodzi ze mna tylko dlatego że mam ZGRABNY TYŁEK
Pomóżcie mi, co mam zrobić?


A teraz mój drugi porblem...figura
Moje psiapsióły mówią że mam bardzo ładną figure ale ona mi sie nie podoba bo jest jak to sie mówi jak "gruszka"...Jak widze u innych dziewczyn taką figure to wygląda to bardzo ładnie ale jak sie popatrze do lusterka na swoją to nie jest zbyt ładna...Pomóżcie!!!Taka figura jest taka brzydka czy tylko mi sie zdaje...?
i to są te dwie sprawy w życiu, które Cię gnębią? :P
ja za bardzo nie rozumiem w czym problem, chyba z tym, że sama sobie je stwarzasz
Nie powinnaś sie tak przejmować swoim wyglądem

p.s. umieściłaś w złym dziale wątek :P
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując