Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moc pozytywnego myślenia - III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-18, 09:23   #3513
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Biedna... Bardzo Ci współczuję

Ja też z moją babcią mam bardzo dobry kontakt (chociaż nie jest zbyt pozytywnie nastawioną do świata osobą) i drżę o jej zdrowie i życie za każdym razem, jak się gorzej poczuje...

Co do pracy to na pewno coś znajdziesz niedługo, zobaczysz. Ja też w listopadzie zostałam na lodzie i to tak z dnia na dzień, ale na szczęście znalazłam pracę w zawodzie i póki co jestem zadowolona
W ogóle moje życie zawodowe leży i kwiczy, bo w ciągu 2 lat jest to moja trzecia praca i zdaję sobie sprawę jak to wygląda CV... Ale co zrobię, jak układało się tak, a nie inaczej. Wiem, że niektórzy z mojego otoczenia z tego powodu traktują mnie trochę z politowaniem, ale jakoś coraz mniej mi to przeszkadza
Dla mnie i tak są ważniejsze kwestie niż praca i stwierdziłam, że nie ma się co przejmować w tym przypadku.

W każdym razie- powodzenia i trzymam kciuki!




Dostałam pod choinkę całą serię "W dżungli...", ale zdążyłam przeczytać tylko 1 część. Jakoś usypiała mnie ta książka, mimo że faktycznie dużo w niej optymizmu. Jakoś zdecydowanie wolę jej filmiki Ale pewnie spróbuję przeczytać kolejne części.
Ja czytalam W dzunglii podswiadomosci.. Podchodzilam do czytania 2 razy... Za pierwszym razem jakos nie koniecznie mi przypadla do gustu i za jakis czas siegnelam znowu i zaczelam zastanawiac sie nad filozofia Beaty na zycie..
Zawsze wiedzialam ze jest mi niewygodnie w moim zyciu ze soba, nie czulam sie szczesliwa, wolna.. a teraz zaczelam prace nad soba i czuje sie o wiele lepiej.. Wiadomo ze potrzeba czasu, ale dopiero teraz czuje sie na wlasciwej drodze do samej siebie i jestem pelna nadzieji, radosci ze wszystko jest mozlwiwe😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując