Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 09:37   #1059
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Jakiś czas temu już się chwaliłam, ale teraz sporo się zmieniło więc przedstawiam wam mój nowy zbiór I tak, oczywiście jestem chwilowo na odwyku zakupowym, bo już nawet miejsce w domu się skończyło

Bardzo przepraszam za moje brudne okno, zauważyłam to dopiero po zrobieniu zdjęc

1. Myjadła, jeden łagodny szampon, jeden z siarczanami i jedna odżywka do mycia. Zwykle myję odżywką lub łagodnym szamponem.

2. Odżywki do spłukiwania
- Alterra z morelą, zdecydowanie mój KWC
- Isana z babassu, kupiłam ponieważ masło babassu mi służy i całkiem dobrze trafiłam
- Artiste wzmacniająca i proteinowa, wzmacniającej używam jako bazy do domowych masek, a proteinową mieszam pół na pół z jakąś mocno emolientową odżywką
- Garnier avocado i karite, pięknie pachnie i ładnie wygładza włosy, na pewno na stałe zagości w moich zbiorach
- Garnier mango i kwiat tiare, zupełnie się u mnie nie sprawdził, nic nie robi z włosami więc używam jako bazę do domowych masek
- Green Pharmacy balsam do włosów, jeszcze nie używany, więc się nie wypowiem

3. Odżywki bez spłukiwania
- Hegron, całkiem ładnie wygładza, do tego jak dla mnie ma cudowny zapach, czasem też myję nim włosy
- Balsam z apteczki babuni, bardzo go sobie chwalę, pięknie pachnie, mocno wygładza i jest wydajny
- Pantene do loków i fal, silikonowa odżywka, której czasem używam żeby zniwelowac puszenie

4. Maski
- Biovax do włosów suchych i zniszczonych, bardzo dobra maska, ale muszę dodawac do niej keratynę, ponieważ moje włosy najlepiej wyglądają po proteinach
- Bingo z kaszmirem i kolagenem, zdecydowanie mój maskowy hit, idealna kiedy chcę przewidywalnego dobrego efektu stylizacyjnego
- Bingo z masłem shea i pięcioma algami, bardzo mocno nawilżająca maska, mocno wygładza, ale jeśli dam za dużo potrafi obciążyc
- Bingo, kuracja 12 ekstraktów roślinnych, dopiero zaczęłam jej używac więc nie mogę powiedziec zbyt dużo

5. Stylizacja
- balsam Nivea Flexible Curls
- pianka Nivea Flexible Curls
- Rossmannowski żel zielony
- męski żel Isana
- fioletowy żel Artiste
- zielony krem do rąk z biedronki, używam go żeby pozbyc się puchu

6. Oleje
- masło shea
- olej kokosowy
- olejek Amla
- oliwa z oliwek
- olej ryżowy
- masło kakaowe
- masło babassu
- olej rycynowy
- olejek do ciała Suhada
- olej z orzechów włoskich
- olej avocado
- oleje z pestek moreli i śliwki jako dodatki do odżywek i masek

7. Wcierki, mam zapas chyba na najbliższe 20 lat
- zapas Jantara, którego używam też jako odżywki b/s
- żel aloesowy
- woda brzozowa Isany
- Saponics
- nafta kosmetyczna z czarną rzodkwią
- woda pokrzywowa
- Capitavit, na szczęście już na wyończeniu
- olejki eteryczne

8. Inne oraz olej z pestek dyni który wcześniej się zagubił. W buteleczce ze startym napisem jest kolagen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg myjadła.jpg (89,4 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ds.jpg (84,0 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bs.jpg (99,7 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maski.jpg (72,2 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylizacja.jpg (144,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oleje.jpg (171,1 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wcierki.jpg (145,9 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne i pestki dyni.jpg (99,8 KB, 225 załadowań)
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując