Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-08, 15:31   #3027
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja nie dobierałam koloru
Podobnie jak Ty bałam się kupować porządnych naturalnych za 150 zanim nie spóbuje i Princeska dała mi link do strony z aukcjami takich zwykłych syntetyków najtańszych. I wybrałam aukcje na której był tylko jeden kolor - całkiem mi się podobał - i pod koniec aukcji (żeby mi nikt nie zdążył podbić) zostało wylicytowane
I za 19 zł mam oto takie włoski - czyli jak tanim kosztem sprawić kobiecie radochę

Wejdź sobie na allegro i zobacz same aukcje syntetyków tak na próbę - jak ja



Sama jeszcze nie wiem Bardzo mi się podobają - trochę wstydzę się wychodzić z tym na dwór - bo to nowość, ale może się przyzwyczaję

A co do majiblondu ja za farbę i utleniacz Joanny zapłaciłam coś koło 40 zł razem.
a ile dawałaś wody utlenionej?? 75 ml czy 100??
Kurde byłam dzis kolo sklepu fryzjerskiego,ale nie mialam gdzie zaparkowac i pojechalam dalej

a dzis wogole mialam przygody... TŻ zostawil mi auto,bo mialam duzo spraw do zalatwienia na miescie itp.
Wraclam juz do domku i zajechalam jeszcze do zoologicznego po zarcie dla mojej swinki morskiej, wracam do samochodu i nie moglam drzwi otworzyc !! Stalam pod tym samochodem jakas godzine probojac otworzyc drzwi z kazdej strony,nawet przez bagaznik probowalam ale niz z tego....
i poszlam w koncu do domu na pieszo,jeszcze dzis u mnie straszna pogoda,snieg caly czas sypie,ale bylam zla....
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora