Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-12, 19:56   #329
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez gniazdko Pokaż wiadomość
Pierwsza rzecz, te panie są umalowane, a ja nie. Myślę, że to też poprawia, zmienia kontrast nieco (podkreśla oczy, usta, sprawia, że ktoś jest wyraźny).

-Nie mogłabym założyć tych pasteli LSp, zwłaszcza pudrowego, ciepłego różu i bladej zieleni
-TSu chyba okej, ale mam wątpliwości co do tego błękitu. No i nie wiem, czy taka szminka...
- LSu wszystko pięknie, poza szarym beżem przy twarzy i tym kremowym żółtym, brr. Ale szminka by się chyba nadała.
- Nie wiem, co z DW. Mocny żółty na pewno, myślę, że te zielenie też bym uniosła. I szminkę, bo jest lekko zgaszona? Nie mam pojęcia, jak intensywny niebieski. Ale ja raczej nie skłaniam się ku DW, bo bardzo ciemne szminki są nie najlepszym wyborem chyba dla mnie.
-SSu absolutnie nie. Ten bordo fiolet SSu to jeden z najgorszych kolorów, jakie mogłabym założyć.
- Z DA mogłabym pewnie założyć ten bordo, ale też nie wiem, czy nie byłby za ciemny; ewentualnie ten nieco przybrudzony żółty. A szminka zbyt brązowa wg mnie. No i w tej palecie znajduje się musztardowy, w którym wyglądam szczególnie tragicznie, no i ten najgorszy rodzaj zieleni, czyli ciepła, ciemna, trawiasta zieleń. Jak noszę zieleń, to bardziej zimową, bo w niej mi najlepiej.

W zasadzie, to chyba jestem żadnym typem.
Przechodzisz w etap depresji Jakimś typem jesteś, ale jak Wampierz powiedziała.. daj sobie czas i mierz Kombinuj..

Tak, te Panie są pomalowane, ale zauważ, że są w kolorach MLBB typowych dla każdego sezonu. Dlatego pisałam, że we właściwych kolorach (w tym makijażu) podkreślone są nadrzędne cechy.. One nie mają sztucznej tapety, ale podkreślony jest naturalnie kolor ich ust i oczu. Wrzucałam Ci dziś zdjęcia TW w niewłaściwych kolorach, w pełnym makijażu rzucało się w oczy, że coś nie gra.. po prostu nie jej naturalne środowisko (co nie oznacza, że wyglądała brzydko).

Dodam, że LSu nie ma beżu.. tylko coś bardziej w krem.. żaden sezon z domieszką wiosny nie ma w palecie brudnych kolorów.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora